Transparentność w łańcuchu dostaw tekstyliów i obuwia

  1. Strona główna
  2. Łańcuch dostaw Non-Food
  3. Transparentność w łańcuchu dostaw tekstyliów i obuwia

Transparentność w łańcuchu dostaw

W celu pozyskania zaufania i szacunku naszych współpracowników, klientów i partnerów handlowych ALDI Nord każdego dnia udowadnia, że przejmowanie odpowiedzialności i zrównoważone działania stanowią element przemyśleń przedsiębiorstwa i codziennej praktyki. W tym względzie wspólnie z naszymi dostawcami czujemy się zobowiązani do umożliwienia naszym odbiorcom partnerskiego wglądu w nasz łańcuch dostaw.

Publikacja istotnych zakładów produkcyjnych

Wybierz się z nami w podróż!

Transparentne i  długofalowe łańcuchy dostaw są integralną częścią naszych starań o odpowiedzialną produkcję. Nie jest to wyłącznie częścią strategii zrównoważonego rozwoju. Jako prawdziwi kupcy wiemy, że po prostu tak należy postępować.

 

Jako element szerszego pojmowania jakości, uwzględniającego również kryteria społeczne i ekologiczne, transparentność odgrywa bardzo dużą rolę. Dlatego poprzez upowszechnianie istotnych zakładów produkujących odzież, tekstylia domowe i obuwie dla naszej marki własnej, podkreślamy nasze zaufanie do długoletniej i pełnej poszanowania współpracy z naszymi dostawcami.

 

Jesteśmy przekonani, że takie działania mające na celu zintensyfikowanie  wysiłków naszych dostawców w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw  i zrównoważonego rozwoju stanowią bodziec do jeszcze bliższej współpracy na tym obszarze. Lista jest aktualizowana co pół roku i obejmuje nazwy, adresy i kraje najistotniejszych zakładów produkcyjnych.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch