Artykuły wegetariańskie i wegańskie

Sałatka z Quinoa w misce w pomidorem, papryką i natką pietruszki – Artykuły wegetariańskie i wegańskie w ALDI

Nasza oferta

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakup produktów wegetariańskich i wegańskich, wielu z nich świadomie redukuje spożywanie mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. W 2013 r. około 1 mln Polaków deklarowało stosowanie diety bezmięsnej. 

Dlatego poza świeżymi owocami i warzywami, roślinami strączkami, produktami zbożowymi oferujemy Państwu szeroki wybór artykułów będących doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wędlin, dań gotowych, smarowideł, soków i win. W ofercie ALDI znajdziecie Państwo szeroki wybór specjalistycznych produktów takich jak: burgery, kiełbaski wegańskie, tofu, napoje roślinne czy wina wyprodukowane bez użycia środków pochodzenia zwierzęcego.

Nasze oznakowanie: V-Label

 V-Label dla wegetariańskich i wegańskich  – Artykuły wegetariańskie i wegańskie w ALDI

W celu ułatwienia klientom dokonania świadomych wyborów produktów wegańskich i wegetariańskich na naszych produktach można znaleźć logo  V-Label.
To znak przydzielany przez niezależną organizację V-Label GmbH z siedzibą w Szwajcarii. Zasady, na podstawie których jest przyznawany na terenie Europy koordynuje Europejska Unia Wegetariańska (EVU).

 

Znak V-Label dostępny jest w dwóch różnych kategoriach:

  • wegetariańskiej (niem. Vegetarisch, ang. Vegetarian)
  • wegańskiej (Vegan)

Znak ten to gwarancja sprawdzonego składu, produkcji zgodnej z polityką stowarzyszenia oraz dokonywania świadomych zakupów przez klientów.


Nasze produkty z logo V-Label znajdą Państwo tutaj.

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.