Chroń z nami dziką naturę

Sieć ALDI w Polsce nagrodzona za działania na rzecz zrównoważonego rybołówstwa

fala

 

W 2018 roku zostaliśmy nagrodzeni wyróżnieniem organizacji MSC za działania na rzecz promocji zrównoważonego rybołówstwa i certyfikowanych produktów oraz rozwoju programu MSC w Polsce. Doceniony został wysoki odsetek (niemal 40%) artykułów rybnych i owoców morza posiadających certyfikat MSC i innych standardów, a także stale poszerzanie tej oferty i zaangażowanie na rzecz edukacji ekologicznej. Zaangażowanie to wpisuje się w szerszą politykę zrównoważonego kształtowania asortymentu ALDI. Oprócz certyfikowanej oferty ryb i owoców morza dla całej rodziny, na półkach naszych sklepów klienci znajdą również przysmak marki własnej TOPIC z logo MSC dla swoich kocich pupili.

Dzięki temu masz pewność, że wybory zakupowe dokonywane w naszych sklepach są dobre dla Ciebie, innych i środowiska naturalnego. To właśnie Twoje wybory pozwolą zachować oceany tętniące życiem dla przyszłych pokoleń.

Wspólnie możemy więcej!

Zawsze dzikie! Wybieraj znak MSC

Kropelki lewe

 

 

Czy wiesz, że 90% światowych zasobów dziko żyjących ryb i owoców morza jest wyczerpanych lub zagrożonych wyginięciem? Jest to obecnie jedno z największych wyzwań ekologicznych na świecie!  Dbaj z ALDI o dziką naturę oceanów, aby kolejne pokolenia również mogły cieszyć się bogactwem ryb i owoców morza! Wybieraj ryby i owoce morza z niebieskim znakiem MSC po to żeby oceany pozostały zdrowe i tętniące życiem.

Kropelki prawe

 

 

Na półkach sklepów ALDI klienci znajdą wiele produktów oznaczonych niebieskim certyfikatem MSC. Wybierając ryby z niebieskim znakiem MSC mamy gwarancję, że produkty pochodzą ze zrównoważonych połowów. Zrównoważony połów to taki, który w mniejszym stopniu wpływa na ekosystem morski, pozostawia więcej ryb w morzach i oceanach i sprzyja innym zwierzętom morskim. Ryby z niebieskim znakiem MSC zostały złowione w taki sposób, aby nigdy nie zabrakło ich dla nas i dla przyszłych pokoleń. To bardzo ważne nie tylko dla miłośników ryb i owoców morza. Morza i oceany pełne ryb zapewniają bezpieczną przyszłość społecznościom rybackim, a także ludziom na całym świecie zatrudnionym bezpośrednio lub pośrednio w branży rybackiej. Warto o tym pamiętać. 

Co oznacza niebieski znak MSC?

Grafika wybieraj ryby ze znakiem MSC

 

 

Co oznacza niebieski znak MSC? Dzikie, sprawdzonego pochodzenia, ze zrównoważonych połowów: niebieski certyfikat MSC pojawia się jedynie na produktach z dzikich ryb lub owoców morza, pochodzących ze zrównoważonych połowów, czyli spełniających rygorystyczne Standardy Zrównoważonego Rybołówstwa MSC, opierające się na najnowszej dostępnej wiedzy naukowej.

Fala

Certyfikowane, zrownoważone źródło

Każde rybołówstwo w programie MSC zostało ocenione przez niezależnych ekspertów pod kątem wpływu na dzikie populacje ryb, oddziaływania na ekosystem morski oraz sposobów zarządzania. 

Fala

Troska na każdym etapie

Film Zawsze dzikie MSC

 

Na każdym etapie łańcucha dostaw, od morza lub oceanu aż po nasze talerze, ryby i owoce morza z certyfikatem MSC oddzielane są od tych, które nie posiadają certyfikatu. Są również dokładnie oznakowane i monitorowane, dzięki czemu możemy odtworzyć drogę, którą przebyły aż od zrównoważonego, certyfikowanego łowiska. Jest to możliwie dzięki procesowi, który nazywamy identyfikowalnością.


Regularne testy DNA dowodzą, że produkty certyfikowane przez MSC są prawidłowo oznakowane. Możesz więc być spokojny, że ryba oznaczona niebieskim znakiem MSC, którą kupiłeś w ALDI jest dokładnie tą, o której mówi informacja na opakowaniu lub w menu, w którym się znajduje.

Dowiedz się więcej: https://www.msc.org/pl

Fala

Poznaj produkty z certyfikatem MSC dostępne w ofercie ALDI. Zobacz>>

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.