1. Strona główna
  2. Nasze zobowiązanie

Nasze zobowiązanie

Odpowiedzialność - nasze zobowiązanie w ALDI Nord

Tradycyjne wartości kupieckie kształtują nasz sposób działania

Zasada odpowiedzialności przedsiębiorstwa jest od dawien dawna zakorzeniona w naszych wartościach i naszej tradycji. Podstawę naszego działania stanowi postrzeganie przez nas tego co istotne: nasze działania podejmujemy tam, gdzie możemy odnieść najlepszy skutek. Tym sposobem zapewniamy ulepszenia na polu ekologicznym, społecznym i ekonomicznym. Nasze obszary działania, jak szacunek wobec pracowników, odpowiedzialność w ramach łańcucha dostaw, oszczędzanie zasobów, zaangażowanie społeczne i wspieranie dialogu służą nam jako kompas zrównoważonego rozwoju.

Polityka odpowiedzialności korporacyjnej - Nasze zobowiązanie w ALDI Nord

Polityka CR

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo handlu detalicznego jesteśmy świadomi wpływu naszej działalności na otaczające środowisko i społeczeństwo.

Więcej
  Cele zrównoważonego rozwoju - nasze zobowiązanie w ALDI Nord

Cele Zrównoważonego Rozwoju

Grupa Przedsiębiorstw ALDI Nord wnosi swój wkład w realizację SDGs, ponieważ takie tematy jak np. odpowiedzialna konsumpcja i produkcja stanowią integralną część naszych działań.

Więcej
Członkostwo w UNGC

Członkostwo w UNGC

Grupa Przedsiębiorstw ALDI Nord jako pierwszy dyskont przystąpiła do United Nations Global Compact. UNGC jest największą na świecie i najważniejszą inicjatywą działającą na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Więcej
Brokuł i prawa człowieka - Kafel

Prawa człowieka

ALDI Nord wspiera wytyczne ONZ dotyczące biznesu i praw człowieka.

Więcej
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch