Wesoły Kurnik header

ALDI ma jaja... i to jakie!

Jaja od wesołych kur z Wesołego Kurnika. Nasza marka własna, Wesoły Kurnik, jest super, bo w jej asortymencie nie znajdziecie jajek z chowu klatkowego. Nasze jaja są pyszne, bo kury je znoszące są szczęśliwe, zaopiekowane, dobrze karmione i mogą grzebać do woli!

Dostawcą naszych jajek Wesoły Kurnik jest Ovovita, która od ponad ćwierć wieku dba o to, aby jaja, które trafiają na stoły Polaków, były najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku jaj dostarczanych od lat do ALDI.

Wesoły Kurnik Klucz do sukcesu
Wesoły kurnik header 1
Jaja z chowu ekologicznego

Co ważne, aby gospodarstwo mogło produkować i sprzedawać jaja ekologiczne, musi zostać zatwierdzone przez jedną z 10 jednostek certyfikujących, które kilka razy w roku kontrolują czy kurki faktycznie wesolutko hasają, dobrze się rozwijają i czy pasze, które są głównym źródłem ich pożywienia, składają się wyłącznie z ekologicznych zbóż.

Najszczęśliwsze kurki wśród wesołych kurek dają najdroższe jajka, my jednak gwarantujemy, że smak takiego jajeczka rekompensuje wszystko! Rekomendujemy wybieranie tego produktu, jeśli tylko jest to możliwe.

Kreska żółta
Jaja z chowu na wolnym wybiegu

Tak jak w przypadku kurek z chowu ekologicznego otrzymują one opiekę mądrych zarządców i doświadczonych weterynarzy, którzy całą tę wesołą ferajnę utrzymują w najlepszej kondycji. 

Kreska zielona
Jaja z chowu ściółkowego

Oczywiście każda kurka z chowu ściółkowego ma nieograniczony dostęp do wody oraz pysznej kurzej karmy, czyli takie kurze all inclusive. Kurki z chowu ściółkowego, tak jak w przypadku pozostałych koleżanek, mają opiekę weterynaryjną i ludzi, którzy dbają o to, aby ich życie było maksymalnie komfortowe. 

Kreska czerwona
Co wygrzebiesz dla siebie

Każdy z nas ma inne potrzeby, preferencje i inaczej podejmuje decyzje. Jesteśmy różni i mamy do tego prawo… jednak w naszej marce własnej oferującej jaja nie znajdziesz tych z chowu klatkowego! Dlaczego? Bo w Wesołym Kurniku wierzymy, że każda kura powinna mieć prawo do grzebania, gdakania i przemieszczania się.

Marka ALDI do 2025 roku wycofa ze sprzedaży wszystkie jajka z chowu klatkowego. To oznacza, że na naszych półkach sklepowych nie będą już dostępne marki, które takie jajka sprzedają. 

Doskonałe jajko?

Wybór doskonałego jajka pozostawiamy tobie, my jednak chcemy ci powiedzieć o tym, jak sprawdzamy jakość naszych produktów.

Doskonałe jajko punkty
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch