Strefa zdrowia

NASZA STREFA ZDROWIA

Niezależnie od tego, jaką dietę stosujesz, w ALDI znajdziesz produkty, które w pełni zaspokoją Twoje potrzeby. W naszym asortymencie znajdują się zarówno produkty bezglutenowe, jak i te bez cukru czy bez laktozy. Posiadamy szeroki wachlarz produktów wegańskich, wegetariańskich, a także BIO czy FIT. Już teraz zobacz, co mamy w ofercie i dokonaj świadomych zakupów.

Proveg Kafel

Jedz zdrowo, bądź w formie z ALDI i ProVeg

Aby ułatwić robienie zakupów w duchu dbania o swoje ciało i umysł, chcielibyśmy Was zaprosić do cudownej podróży po świecie zdrowych bezmięsnych zakupów. Nie twierdzimy, że dieta roślinna to jedyna droga, ale wierzymy że warto jej spróbować, by dowiedzieć się że można smacznie, zdrowo i… bezmięsnie.

Naszym Partnerem w akcji „Jedz zdrowo, bądź w formie” jest ProVeg - organizacja, która swoją postawą udowadnia, że wprowadzenie większej ilości roślin do codziennego jadłospisu jest smaczne, zdrowe i proste. Zwłaszcza, że wybór alternatywy dla produktów odzwierzęcych może wpłynąć pozytywnie, nie tylko na nasze samopoczucie, ale też stan naszej planety.

BEZ CUKRU

Jeśli w swojej diecie starasz się ograniczyć lub wykluczyć cukier, w ALDI możesz znaleźć bogaty wybór produktów niesłodzonych. To fit słodycze, napoje, nabiał i pieczywo chrupkie

Więcej

BEZ GLUTENU

Poznaj bogata gamę naszych produktów bezglutenowych opatrzonych znakiem „Przekreślonego Kłosa”: makarony, płatki śniadaniowe czy przekąski dla dzieci.

Więcej

BEZ LAKTOZY

Bogata gama produktów dedykowanych osobom nietolerującym laktozy: bezlaktozowe mleko, masło, sery żółte, sery pleśniowe czy roślinne odpowiedniki w postaci sojowych czy ryżowych napojów idealnie zastępujących mleko.

Więcej

BIO

Żywność wyprodukowana w zgodzie z naturą i dobrostanem zwierząt. W naszych produktach z logiem BIO nie znajdziesz substancji konserwujących, barwników czy wzmacniaczy smaku.

Więcej

FAIRTRADE

Znak Fairtrade oznacza przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu poprzez oferowanie lepszych warunków handlowych oraz ochronę praw drobnych rolników i producentów.

Więcej

FIT

Zdrowa żywność - w strefie fit znajdują się m.in. płatki i musli, batony (w tym proteinowe), musli, wafle ryżowe, pieczywo chrupkie, jogurty, makaron razowy czy chleb pełnoziarnisty.

Więcej

MNIEJ TŁUSZCZU

Żywność o niższej o 30% kaloryczności w porównaniu z jej tradycyjnymi odpowiednikami; odpowiednia w szczególności dla osób przestrzegających diety bądź sportowców.

Więcej

WEGAŃSKIE

Weganizm zakłada całkowite wyeliminowanie z diety nie tylko mięsa, ale też mleka, jaj czy ryb. Na półkach sklepów ALDI znajdziesz szeroką ofertę produktów wegańskich.

Więcej

WEGETARIAŃSKIE

Podstawą diety wegetariańskiej jest eliminacja z jadłospisu mięsa oraz ryb i owoców morza. Gwarancją produktów pozbawionych mięsa, ryb czy owoców morza jest logo V-label, umieszczane na produktach marek własnych ALDI.

Więcej

KTO JEST KIM?

vegan

Dostępne dziś formy żywienia są tak różnorodne, jak nasza oferta. Ale jaka jest różnica między wegetarianami, weganami, frutarianami?

Wegetarianie

Wegetarianie nie jedzą mięsa ani ryb. W ich diecie znajdują się m.in. warzywa, owoce, nabiał (w tym jaja) i produkty mączne.

Weganie

Weganie nie jedzą produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym jajek i nabiału. Wybierają alternatywne produkty roślinne.

wegan

Frutarianie

Frutarianie idą o krok dalej niż weganie: dbają o to, aby ich dieta nie zaszkodziła roślinom. Jedzą wyłącznie surowe owoce, orzechy i nasiona.

Fleksitarianie

Od czasu do czasu kawałek mięsa lub ryby? Taka dieta odpowiada fleksitarianom. W tym wypadku bardziej chodzi o świadome spożycie i żywienie oraz o dobrostan zwierząt.

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.