Produkty bez cukru

;
b

Dziś cukier dodawany jest do większości produktów spożywczych – nawet do tych, w których spodziewałbyś się go najmniej. Jednocześnie cukrzyca to poważna choroba, która dotyka coraz większej liczby osób. Produkty bez cukru dostępne w naszym sklepie pomagają utrzymać zdrowie i sprawiają, że dieta bezcukrowa nie jest nudna.

 

Produkty bez cukru – dla kogo będą odpowiednie?

Dieta bogata w produkty bez cukru to świetny pomysł, jeśli chcesz zacząć odchudzanie. Korzystają z nich również osoby chore na cukrzycę. W ten sposób nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń.

 

W praktyce jednak każdy dbający o zdrowie człowiek powinien wzbogacić o nie swój jadłospis. Produkty bez cukru ograniczają ochotę na słodycze i pozwalają zmniejszyć spożycie tradycyjnych łakoci.  

 

Jakie produkty bez cukru można znaleźć w Strefie Zdrowia ALDI?

W Aldi znajdziesz wyroby niesłodzone, których warto spróbować. Wybierać możesz nie tylko spośród słodyczy i napojów, ale również innych, codziennie spożywanych produktów, takich jak chleb czy nabiał, które najtrudniej wyeliminować z diety.

 

Napoje i musy bez dodatku cukru

Szklanka kolorowego napoju może zawierać nawet kilkadziesiąt gram cukru. Wybieraj świadomie i spożywaj tylko produkty, które są smaczne i jednocześnie służą Twojemu zdrowiu. Napoje i musy bez dodatku cukru możesz na stałe włączyć do swojej diety, eliminując niezdrowe płyny.

 

Nabiał bez dodatku cukru

Nabiał to kolejna grupa produktów, w których ukrywa się cukier. Na szczęście da się uniknąć spożywania jego nadmiaru. Jeśli nie chcesz rezygnować z nabiału, ale zależy Ci na obniżeniu ilości spożywanego cukru, zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Słodycze bez dodatku cukru

Słodycze, które są zdrowe? To możliwe! Sprawdź naszą szeroką ofertę słodyczy bez cukru i przekonaj się, że możesz być fit, jednocześnie nie odmawiając sobie drobnych przyjemności.

 

Pieczywo bez dodatku cukru

Pieczywo to produkt, w przypadku którego mało kto przypuszcza, że zawiera cukier. Co ciekawe niezależnie od gatunku w niektórych wypiekach można znaleźć jego znaczną ilość. Jeżeli w składzie pieczywa obecny jest cukier, diabetyk nie powinien go spożywać. Unikaj tego typu zakupów również, jeśli dbasz o swoje zdrowie i smukłą sylwetkę. Nie musisz rezygnować z pieczywa – u nas znajdziesz szeroki wybór pieczywa bez cukru.

 

Dlaczego warto uwzględnić w diecie produkty bez dodatku cukru?

Dieta uwzględniająca produkty bez cukru pozwala zmniejszyć ochotę na słodycze i obniżyć masę ciała. Wszystko dlatego, że takie jedzenie wykazuje niski indeks glikemiczny.

 

Spożywając produkty bez cukru, przyspieszasz swój metabolizm, a także poprawiasz samopoczucie. Specjaliści wskazują, że dieta niskocukrowa wykazuje właściwości przeciwgrzybicze i przeciwzapalne, a także działa leczniczo na choroby skórne, insulinooporność czy wysoki poziom cukru we krwi.

x

Nie wiesz, jak wykorzystać produkty bez cukru w codziennej diecie? Sprawdź nasze przepisy i przekonaj się, że zdrowe nie oznacza nudne czy niesmaczne.

ZOBACZ NASZE PRZEPISY BEZ DODATKU CUKRU:

miska-sniadaniowa

ŚWIEŻA MISKA ŚNIADANIOWA

Pyszna miska śniadaniowa pełna owoców. Na wspaniały początek dnia.

owsianka-chia

OWSIANKA Z CHIA I OWOCAMI

Płatki, nasiona i pyszne owoce, a do tego świeże mleko. Tak przygotujesz wyborną owsiankę.

weganska-wieza

WEGAŃSKA WIEŻA

Owocowo-owsiana wieża na udany początek każdego dnia, z owocami, nasionami i płatkami.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch