1. Świąteczna oferta zabawek w ALDI wybrana i rekomendowana przez Magdalenę Kordaszewską z serwisu zabawkowicz.pl

Świąteczna oferta zabawek w ALDI wybrana i rekomendowana przez Magdalenę Kordaszewską z serwisu zabawkowicz.pl

20.11.2018

Świąteczna oferta zabawek w ALDI wybrana i rekomendowana przez Magdalenę Kordaszewską z serwisu zabawkowicz.pl

ALDI we współpracy z Magdaleną Kordaszewską z portalu zabawkowicz.pl przygotował świąteczną ofertę dla dzieci. Znajdują się w niej zabawki wspierające rozwój i dostarczające doskonałej rozrywki. Oferta będzie dostępna w sieci sklepów od 24 listopada. To pierwsza tego typu akcja promocyjna ALDI w Polsce.

Zabawkowicz.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów, który powstał z myślą o rodzicach, opiekunach oraz ich dzieciach, a jego zadaniem jest pomoc w znalezieniu najciekawszych i mądrych zabawek dostępnych w Polsce i za granicą.  Założycielką i redaktorką naczelną portalu jest Magdalena Kordaszewska – absolwentka psychologii, terapeutka integracji sensorycznej, trener dziecięcej kreatywności, koordynatorka projektu „Uczę się, bo gram”. Z jej inicjatywy w ramach serwisu rocznie testowanych jest kilka tysięcy zabawek. Co roku tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają współpracujące z serwisem największe autorytety branży dziecięcej - psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi oraz znani rodzice, m.in. Dorota Gardias, Jakub Wesołowski czy Karolina Malinowska. To właśnie ich opinia jest gwarancją jakości wybranych zabawek.

- Rodzice coraz bardziej świadomie dokonują zakupu zabawek. Zwracają uwagę na ich rozwojową funkcję, wsparcie kreatywności, a także jakość wykonania. Dużą popularnością cieszą się zabawki wielofunkcyjne, które umożliwiają zabawę w domu, są okazją do aktywności ruchowej, a jednocześnie stymulują twórczy rozwój – komentuje Magdalena Kordaszewska, założycielka portalu zabawkowicz.pl.

Oferta zabawek dziecięcych w ALDI to pomysły na wesołą edukację, radosne brykanie na świeżym powietrzu i w domu. Klienci znajdą w niej, m.in. drewniane piłkarzyki Albi oraz Cymbergaj (hokej stołowy) rozwijające zręczność, koncentrację i myślenie strategiczne, a także Przytulankę MOM’s czy rękawiczki z pacynkami Chicco, dzięki którym dzieciaki rozwijają sprawność rączek, pobudzają wyobraźnię i uczą się opowiadania historii. Rozwój zdolności artystycznych – plastycznych i muzycznych zapewnią Śpiewak Songy Karaoke czy uwielbiana przez dorosłych i dzieci kolorowanka welwetowa z flamastrami. Miłośnikom zabawek elektronicznych spodoba się mały robot do samodzielnego złożenia i udekorowania (rozwija zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenia) czy elektroniczna mata do gry w klasy – kultowa gra, łącząca pokolenia, będąca doskonałą alternatywą popularnej zabawy podwórkowej podczas deszczowych dni.

- Wybieranie prezentów dla dzieci to przyjemna część przygotowań świątecznych, ale też wymagająca uważności i odpowiedzialności, bo od dorosłych zależy, czym będą bawić się dzieci i czy te zabawki będą wspierać ich rozwój. Przygotowaliśmy ofertę przystępną cenowo, która wpisuje się w trend edutainment czyli rozrywki na najwyższym poziomie, połączonej z walorem edukacyjnym. Współpraca z serwisem zabawkowicz.pl pozwoliła nam zrealizować te założenia. To serwis, któremu zaufało już kilka milionów rodziców, a w ALDI bardzo dbamy o jakość oferty i jesteśmy przekonani, że klienci to doceniają dodaje Agata Biernacka z biura prasowego ALDI Polska.

 

W ofercie ALDI klienci znajdą również klocki, gry, pluszaki z popularnymi postaciami z bajek Disneya czy akcesoria plastyczne. 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch