1. ALDI z pierwszą kampanią bożonarodzeniową„Mamy święta i mamy siebie”

ALDI z pierwszą kampanią bożonarodzeniową„Mamy święta i mamy siebie”

16.11.2020

ty

ALDI startuje ze swoją pierwszą w Polsce kampanią świąteczną skierowaną do rodzin. Jej motywem przewodnim są zabawne opowieści mam o przedświątecznych perypetiach i niespodziewanych sytuacjach, w których rozwiązaniu pomaga właśnie ALDI. Kampanie wizerunkowa i produktowa, które uzupełniają się wzajemnie, prowadzone są w tym samym czasie. Towarzyszy im konkurs dla klientów angażujący influencerów. „Mamy święta i mamy siebie” to główne hasło kampanii, która obejmuje działania w radiu, Internecie, social mediach oraz reklamę zewnętrzną.

Głównymi bohaterkami kampanii są mamy i ich różne doświadczenia związane z tym szczególnym w roku okresem. To właśnie ich opowieści o przedświątecznych przygotowaniach, pełne ciepła i humoru są osią komunikacji marki. Do udziału w kampanii oprócz mam zaproszone zostały także influencerki, między innymi  - Krystyno nie denerwuj matki, która także podzieli się swoimi świątecznymi historiami i zaprosi klientki ALDI do udziału w konkursie, będącym kolejnym etapem kampanii. ALDI dzięki tym działaniom chce szczególnie podkreślić, że każda mama ma świąteczną moc!

Chcemy, aby świąteczne przygotowania, które zwykle spoczywają na barkach mam, były jak najprzyjemniejsze, bezstresowe i pełne magii. Pragniemy  im to ułatwić, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów produkty, które w atrakcyjnych cenach, pozwolą przygotować idealne święta– mówi Agnieszka Barańska, Dyrektor Marketingu i Komunikacji ALDI. Dla niemal połowy matek przedświąteczną atmosferę buduje między innymi robienie zakupów i przygotowywanie potraw. Dobrze jednak wiemy, że zdecydowanej większości z nich prawdziwą radość sprawia spędzanie czasu z najbliższą rodziną, dlatego, gdy w ALDI komfortowo i spokojnie kupią wszystko, czego potrzebują, będą  mogły ten czas poświęcić rodzinie – dodaje Barańska.

Co tydzień, przez cały czas trwania kampanii wybrane tradycyjne produkty świąteczne oraz produkty z kategorii niespożywczej, wszelkie inspiracje prezentowe, dostępne będą w ALDI w promocyjnych cenach.

Kampania „Mamy święta i mamy siebie” rozpoczęła się 16 listopada i potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Prowadzona jest w radiu, Internecie, social mediach oraz na billboardach. Za kompleksową komunikację kampanii, w tym opracowanie koncepcji i kreacji odpowiada Agencja Scholz&Friends Warszawa, należąca do Grupy S/F i obsługująca sieć ALDI od 3 lat. Kampanię w mediach społecznościowych prowadzi agencja The Digitals również będąca częścią Grupy S/F. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Carat Poland, (radio, prasa, outdoor) oraz iProspect (internet).

***

ALDI to międzynarodowa sieć dyskontów posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 146 sklepy i zatrudniająca niemal 3000 pracowników. Jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie, a według raportu Global Powers of Retailing 2019 firmy Deloitte utrzymuje też swoją pozycję jednego z 10 największych detalistów na świecie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. Oprócz tego spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

Dodatkowe informacje: patrycja.narozna@prart-media.pl, 609 69 33 45

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch