1. ALDI poszerza asortyment i wprowadza do sprzedaży książki.

ALDI poszerza asortyment i wprowadza do sprzedaży książki.

21.03.2019

  ALDI poszerza asortyment i wprowadza do sprzedaży książki. 7 tytułów prosto z list bestsellerów już od 23 marca  w sklepach sieci ALDI!

Wielka niespodzianka dla wielbicieli dobrej literatury. Już od 23 marca w sklepach sieci ALDI po raz pierwszy będzie można kupić także książki. Na początek ALDI proponuje czytelnikom 7 tytułów prosto z list bestsellerów.

 

Najlepsze powieści Remigiusza Mroza i Katarzyny Michalak, biografia Zbigniewa Wodeckiego, felietony Kasi Nosowskiej, reportaż Artura Górskiego oraz opowieść, która podbiła serca rodzin na całym świecie - “O psie, który wrócił do domu” - to oferta książkowa, którą już w tym tygodniu będzie można znaleźć w sklepach ALDI w całej Polsce.

 

 - Chcemy zaproponować naszym klientom dostęp do ciekawych tytułów najbardziej poczytnych autorów - komentuje Agata Biernacka z Biura Prasowego Sieci. - Ofertę konstruujemy tak,  by była atrakcyjna dla całych rodzin. Zaczęliśmy od wprowadzenia do sprzedaży tytułów dla najmłodszych, ale teraz po raz pierwszy oferujemy beletrystykę dla dorosłych czytelników. Z uwagą obserwujemy trendy na rynku wydawniczym, chcemy, by nasi klienci mogli kupić u nas książki, o których jest głośno i które kojarzone są z listami bestsellerów.

 

Każdą z książek dostępnych od 23 marca można nabyć w cenie 35 złotych.

 

W najbliższym czasie ALDI planuje stopniowe poszerzanie liczby książek dostępnych w sprzedaży. W ciągu kolejnych tygodni na półkach w ADLI pojawią się nowe tytuły dla dorosłych, dzieci i  młodzieży, popularnych autorów polskich i zagranicznych, także w wydaniach kieszonkowych.

 

Lista książek:

 • Katarzyna Michalak: Pisarka
 • Artur Górski: Ruska Mafia
 • Wacław Krupiński, Kamil Bałuk: Wodecki. Tak mi wyszło
 • Katarzyna Nosowska: A ja żem jej powiedziała
 • Remigiusz Mróz: Nieodgadniona
 • Remigiusz Mróz: Zaginięcie
 • W. Bruce Cameron: O psie, który wrócił do domu
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch