1. ALDI z nagrodą Hermesa w kategorii Zagraniczna sieć detaliczna przyznawaną przez Poradnik Handlowca

ALDI z nagrodą Hermesa w kategorii Zagraniczna sieć detaliczna przyznawaną przez Poradnik Handlowca

10.05.2019

Statuetki Hermesa Handlu przyznawane są od 2005 roku dla wyróżniających się handlowców i sieci handlowych. Wśród tegorocznych laureatów znalazła się sieć sklepów ALDI, która została doceniona za wprowadzenie nowego formatu wizualnego placówek ALDI, rozwój asortymentu w oparciu trendy i oczekiwania konsumenckie, a także nacisk na komunikowanie jakości produktów.

Kapituła konkursu złożona z uznanych ekspertów rynku FMCG doceniła ALDI szczególnie za doskonałe wyczucie zmian, które nastąpiły w ciągu ostatnich lat na polskim rynku oraz umiejętność odnalezienia sposobu na zaspokojenie oczekiwań konsumentów. Efektem tego była transformacja formuły działania sieci ALDI i wprowadzenie we wszystkich sklepach koncepcji wizualnej ANIKo, której głównym wyznacznikiem jest świeżość i prostota komunikacji produktowej. Jury szczególną uwagę zwróciło także na nacisk, jaki sieć ALDI położyła na komunikowanie jakości produktów i komfort zakupów.

- Jesteśmy zaszczyceni i dumni z tego wyróżnienia. Cieszymy się, że nasza praca w rozwój sieci ALDI w Polsce została doceniona zarówno przez usatysfakcjonowanych klientów, jak i przez niezależnych ekspertów rynku FMCG. Utwierdza nas to w przekonaniu, że obrany przez nas kierunek rozwoju i wartości, jakim się kierujemy są słuszne – mówi Oktawian Torchała, Dyrektor Generalny ALDI Polska.

Hermes Handlowy „Poradnika Handlowca” to prestiżowa nagroda przyznawana od 2005 roku przez Wydawnictwo Generalczyk. Statuetka przedstawia stopę ze skrzydłami, to symbol greckiego Hermesa − antycznego boga kupców. W tym roku przyznano ją w 8 kategoriach: Zagraniczna sieć detaliczna, Polska sieć detaliczna, Jubileusze, Handel bez granic, Sieć drogeryjna, Handel nowoczesny z tradycjami, Osobowość handlu, Wyjątkowy Kupiec. Statuetka wręczana jest wyróżniającym się przedstawicielom branży FMCG: sieciom detalicznym, dystrybutorom, osobowościom handlu. Kryterium wyboru jest utrzymywanie najwyższych standardów w branży i kreatywność w działaniu. Wręczenie nagród odbyło się 9 maja 2019 roku w tracie uroczystej Gali, w której udział wzięli czołowi przedstawiciele świata FMCG: top managerowie wiodących zagranicznych i krajowych producentów, prezesi oraz członkowie zarządu sieci detalicznych, przedstawiciele dystrybutorów, prezesi organizacji handlowych.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch