1. Do Czech znów można – w podróż wakacyjną i kulinarną. Kultowe Lentilky i Kofola w ALDI

Do Czech znów można – w podróż wakacyjną i kulinarną. Kultowe Lentilky i Kofola w ALDI

16.07.2020

Wyselekcjonowane, kultowe czeskie produkty po raz kolejny trafiły do sprzedaży w sklepach sieci ALDI. Wśród nich znalazły się m.in. słynne, będące symbolem czeskiej kuchni Knedliky, czy ser panierowany. Prawdziwym hitem są jednak legendarne Lentilky, którymi od ponad 100 lat zajadają się kolejne pokolenia oraz jedyna w swoim rodzaju Kofola, oryginalnie składająca się z 14 naturalnych składników ziołowych i owocowych. Ponoć konsumpcja tego napoju w latach 60-tych była w Czechosłowacji tak duża, że niektóre zioła do jej produkcji sprowadzano z zagranicy! Przysmaki czeskie pojawią się w ofercie ALDI od poniedziałku, 20 lipca. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

W specjalnie przygotowanej ofercie ALDI znajduje się ponad 30 produktów spożywczych. Miłośnicy czeskich specjałów znajdą tutaj zarówno czeskie wędliny, gotowe dania, słodycze oraz piwa. W ofercie ALDI dostępne będą m.in. popularne jako przekąska Utopenci, czyli kiełbaski wieprzowe marynowane w zalewie, Kosteleckie salami Hermin, gotowe dania z Knedlikamy – gulasz wołowy, polędwica wołowa w sosie czy wołowina z sosem pomidorowym, piwo Litovel oraz pyszne słodkości – Lentilky, banan w czekoladzie, kuleczki miodowe i torcik miodowy. 

- W ALDI od zawsze wsłuchujemy się w potrzeby klientów i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Z myślą o nich przygotowujemy szereg ciekawych akcji. Wakacje to czas letnich podroży – zarówno tych bliższych, jak i dalszych, dlatego postanowiliśmy tym razem zabrać naszych klientów w podróż do naszych czeskich sąsiadów. Przygotowaliśmy szeroki wybór oryginalnych oraz ciekawych produktów, które mamy nadzieję, przypadną do gustu naszym klientom – mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR ALDI Polska.

ALDI konsekwentnie buduje i urozmaica swój asortyment i prowadzi w swoich sklepach akcje tematyczne, w ramach których obyły się m.in. akcja„Azja od kuchni”, „Fetujemy w greckim stylu” czy „Polska na talerzu”. Dotychczas największą popularnością cieszyła się akcja „Sentymentalne smaki lat 90.”, w ramach której do sprzedaży trafiły produkty takie jak; guma Turbo, oranżada Bolek i Lolek czy proszek do prania Dosia.

Sieć nieustannie poszerza również swój asortyment spoza kategorii spożywczej, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej jak i współpracując z wybranymi partnerami. Klienci szczególnie docenili ofertę płyt winylowych czy artykułów marki Esotiq.

***

ALDI to międzynarodowa sieć dyskontów posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 140 sklepów i zatrudniająca niemal 3000 pracowników. Jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. Oprócz tego spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch