1. Gratka dla fotomaniaków w ofercie sieci sklepów ALDI

Gratka dla fotomaniaków w ofercie sieci sklepów ALDI

08.08.2019 Kijek do selfie to niezbędny atrybut wakacyjnych podróży i spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Ten popularny gadżet GSM w opcji ze stojakiem, autopilotem i lampą w cenie 79,00 PLN od 10 lipca dostępny będzie w sieci sklepów ALDI w całej Polsce!

Kijek do selfie to niezbędny atrybut wakacyjnych podróży i spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Ten popularny gadżet GSM w opcji ze stojakiem, autopilotem i lampą w cenie 79,00 PLN od 10 lipca dostępny będzie w sieci sklepów ALDI w całej Polsce!

Lato to doskonały czas na podróże i spotkania, które dostarczają wielu pozytywnych wrażeń. Część z nich najchętniej chcielibyśmy utrwalić w pamięci, a najlepszą i sprawdzoną metodą, by to zrobić są zdjęcia i filmy. To właśnie z myślą o poszukiwaczach wrażeń pragnących uchwycić wyjątkowe momenty oraz o fotomaniakach ALDI wprowadza do asortymentu selfie sticki - SL4 PRO oraz SL5 FLASH. Oferta ważna jest od 10 lipca do wyczerpania zapasów.

Statyw i selfie stick XBLITZ SL4 PRO w jednym to praktyczne rozwiązanie zarówno dla vlogerów, twórców video, jak również tych, którzy chcą w efektowny sposób uwiecznić swoje wspomnienia. Teraz telefonem kręci się nawet teledyski, spoty, całe filmy, dlatego taki gadżet może być również niezastąpionym narzędziem pracy twórczej!

Teleskopowy kijek z obrotową głowicą, tripodem i wyciąganym pilotem zdalnego sterowania przeznaczony jest dla osób, które szukają produktu na długie lata użytkowania. Model wykonany został na bazie wytrzymałego stopu aluminium w połączeniu z wysokiej klasy wykończeniem plastikowym o przyjemnej strukturze. Głowica 3D może pracować w trzech osiach, co umożliwia nie tylko wykonywanie zdjęć panoramicznych, ale również filmowanie w trudniejszych warunkach.

Akcesorium posiada wbudowaną śrubę ¼, dzięki której możliwa jest instalacja wszelkich kamer sportowych oraz całej gamy kompaktowych aparatów z klasycznym gwintem fotograficznym.

Bardziej niezależne zdjęcia? Nie ma sprawy! Dolna część kijka skrywa w sobie rozkładany, praktyczny tripod. Kijek selfie może w takiej konfiguracji posłużyć jako stabilny, lekki statyw. Dodatkowo dzięki gumowanym stopkom statywu tripod zachowuje przyczepność i lepiej trzyma się gładkich powierzchni. Kijek blitz SL4 PRO - wyposażony jest w wysuwany pilot bluetooth, który pozwala wykonywać zdjęcia i filmy na odległość, np. jeżeli chcemy wykonać atrakcyjne selfie ze znajomymi. Właśnie dlatego jest on niezastąpionym narzędziem dla twórców YouTube oraz wszystkich podróżników.

Do pełni szczęścia pasjonatom brakuje jeszcze tylko urządzenia z lampą, która pozwala robić zdjęcia i filmy w każdych warunkach niezależnie od pory. W ALDI znajdziemy także kijek selfie z modułową lampą FLASH, która zapewnia świetne warunki oświetleniowe nawet w bardzo ciemnych sceneriach. Największym atutem SL5 FLASH jest modułowa lampa LED. Moduł pracuje w dwóch trybach świecenia i może być zamontowany bezpośrednio na kijku, każdym metalowym elemencie jak np. framuga drzwi, lodówka, karoseria samochodu, czy po prostu może być trzymany w ręce.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch