1. Kolekcja ubrań Plus Size Angeliny Kirsch w ALDI

Kolekcja ubrań Plus Size Angeliny Kirsch w ALDI

02.06.2020

a

Od środy 3 czerwca w ofercie ALDI dostępna będzie kolekcja ubrań XXL dla kobiet zaprojektowana przez niemiecką modelkę plus size Angelinę Kirsch. To kolejna współpraca sieci ALDI z modelką. Stylowe, letnie sukienki, koszulki, spodnie oraz stroje kąpielowe nabyć będzie można w okazyjnych cenach.

Angelina Kirsch to najbardziej znana niemiecka modelka plus size, która projektuje również eleganckie i ponadczasowe ubrania dla pań noszących rozmiar XXL. Dostępna od środy we wszystkich sklepach ALDI kolekcja ROCK YOUR CURVES , to kolejna okazja do nabycia w sieci ubrań zaprojektowanych przez modelkę. W skład kolekcji wchodzą sukienki, tuniki, T-shirty, szorty oraz spodnie. W ofercie ALDI znajdą się również stroje kąpielowe w rozmiarze XXL.

- Pierwsza kolekcja spotkała się z uznaniem moich fanów, dlatego nie mogłam się oprzeć i chciałam zaskoczyć klientów również kolekcją letnią.Zwłaszcza stroje kąpielowe są bliskie memu sercu – dla pań mających krągłości bardzo trudne jest znalezienie pięknych, a jednocześnie dobrze leżących kostiumów kąpielowych czy bikini, dlatego włączyłam je do aktualnej kolekcji – wyjaśnia Angelina Kirsch.

Kolekcję ROCK YOUR CURVES wyróżniają żywe kolory takie jak niebieski, różowy i jasny letni żółty, które w połączeniu z modnymi trendami w nadruku, takimi jak kropki i paski oraz delikatnymi tkaninami, tworzą piękne i wygodne stylizacje. Całość zaprojektowana została w taki sposób, by dopasowywać się i odpowiednio modelować sylwetkę.


z

- W ALDI cenimy różnorodność i staramy się dopasowywać naszą ofertę do potrzeb wszystkich klientów. Chcemy, aby nasze klientki podczas codziennych zakupów miały okazję pomyśleć przez chwilę o sobie i sięgnąć po skrojone z myślą o nich stylowe ubrania. Mamy nadzieję, że zaprojektowana przez Angelinę Kirsch kolekcja ROCK YOUR CURVES  spotka się z uznaniem pań i świetnie sprawdzi się podczas oficjalnych wyjść czy codziennych aktywności – mówi Agnieszka Prochota, Dyrektor Pionu Zarządzania Kategoriami ALDI Polska.

Sieć sklepów ALDI konsekwentnie rozwija i uatrakcyjnia swój asortyment spoza kategorii spożywczej, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej jak i współpracując z wybranymi partnerami. Niedawno w ofercie ALDI znalazła się m.in. kolekcja ubrań dla całej rodziny zaprojektowana przez Łukasza Podolskiego, a wcześniej w sklepach sieci klienci skorzystać mogli z oferty płyt winylowych, instaxów, artykułów marki SMART by Lancerto czy Esotiq.

***

ALDI to międzynarodowa sieć dyskontów posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 140 sklepów i zatrudniająca niemal 3000 pracowników. Jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. Oprócz tego spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch