1. Realizacja międzynarodowego porozumienia dotyczącego ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa budynków w Bangladeszu

Realizacja międzynarodowego porozumienia dotyczącego ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa budynków w Bangladeszu

08.07.2013

realizacja zdjecie

Porozumieniem dotyczącym ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa budynków, przedsiębiorstwa zobowiązały się do poprawy bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych w Bangladeszu. W związku z tym, iż zarówno towary ALDI SÜD jak i ALDI NORD są produkowane w Bangladeszu, w dniu 14 maja 2013, obie grupy przedsiębiorstw podpisały porozumienie, do którego przynależą różne firmy, również inicjatywy pozarządowe NGOs, jak i lokalne oraz międzynarodowe stowarzyszenia i związki zawodowe. Obie grupy przedsiębiorstw aktywnie uczestniczyły w gremium pracującym nad wdrożeniem porozumienia i 8 lipca 2013 wspólnie opublikowały plan implementacji.

W konstruktywnym procesie współpracy powstała wiążąca i szeroko zakrojona umowa, mająca na celu w możliwie najkrótszym czasie zredukowanie do minimum poważnych zagrożeń dla pracowników w Bangladeszu. Wszyscy spośród 70 poniżej podpisanych mają nadzieję na rozległe wsparcie rządu i gospodarki Bangladeszu w celu wprowadzenia porozumienia bez ograniczeń.

ALDI SÜD i ALDI NORD jako aktywne na rynku międzynarodowym przedsiębiorstwa, wraz ze swoimi dostawcami, są świadomi odpowiedzialności za warunki pracy wzdłuż całego łańcucha dostaw. Dzięki porozumieniu obie grupy przedsiębiorstw rozwinęły swoje odpowiedzialne działanie.

Wiemy, iż tworzenie struktur do wprowadzenia i kontroli standardów socjalnych jest procesem długotrwałym. Jednakże jesteśmy o tym przekonani, że przedstawiony 8 lipca 2013 plan implementacji jest ważnym i daleko idącym krokiem dla bezpieczeństwa pracowników całej branży, aby w krótkim czasie osiągnąć długotrwałą poprawę warunków socjalnych dla ludzi w Bangladeszu.

ALDI SÜD i ALDI NORD będą nadal konsekwentnie podążać obraną drogą.

 

ACCORD PRESS RELEASE (PDF | Englisch) »

ACCORD IMPLEMENTATION TEAM REPORT (PDF | Englisch) »

Kontakt dla prasy:
ALDI Polska: Agata Biernacka, biuroprasowe@aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch