1. Po węgierskie specjały do ALDI!

Po węgierskie specjały do ALDI!

17.09.2020

d

Węgierska marka Kokárdás dostępna będzie w ALDI Polska. Specjalnie dobrane produkty trafią do sprzedaży w sklepach sieci ALDI w ramach rozpoczynającej się akcji węgierskiej. Wśród nich znajdą się m.in. słynne gulasze, pasty z ostrej papryki będące symbolem węgierskiej kuchni.
W ofercie ALDI pojawi się również niekwestionowana królowa węgierskich wędlin - kiełbasa salami. Przysmaki węgierskie będą dostępne w ofercie ALDI od poniedziałku, 21 września. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

W specjalnie przygotowanej akcji ALDI znajdzie się ponad 30 produktów spożywczych. Miłośnicy węgierskich specjałów znajdą tutaj zarówno węgierskie wędliny, gotowe dania, makarony jak
i słodycze oraz nabiał znanej węgierskiej marki Kokárdás - jogurty naturalne i owocowe, masło, śmietana, mleko czy twarożek. W ofercie ALDI dostępne będą m.in. salami PICK, kiełbasa dojrzewająca, gulasz, papryka mielona, pasty paprykowe, makarony oraz słodycze marki Stuhmer
iPiros. Mówiąc o węgierskich smakołykach nie można zapomnieć o winie.

- W ALDI od zawsze wsłuchujemy się w potrzeby klientów i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Z myślą o nich inicjujemy szereg ciekawych akcji z różnych zakątków zarówno Polski,
jak i zagranicy. Tym razem postanowiliśmy zaprezentować specjały prosto z Węgier. Przygotowaliśmy szeroki wybór oryginalnych oraz ciekawych produktów
na co dzień dostępnych tylko w ALDI Węgry, a wyjątkowo w tym tygodniu, również w ALDI Polska. Mamy nadzieję, iż przypadną do gustu naszym klientom – mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR ALDI Polska.

ALDI konsekwentnie buduje i urozmaica swój asortyment i prowadzi w swoich sklepach akcje tematyczne, m.in. akcja „Kultowe czeskie przysmaki”, „Azja od kuchni”, „Fetujemy w greckim stylu” czy „Polska na talerzu”. Dotychczas największą popularnością cieszyła się akcja „Sentymentalne smaki lat 90”, w ramach której do sprzedaży trafiły produkty takie jak; guma Turbo, oranżada Bolek i Lolek czy proszek do prania Dosia.

Sieć nieustannie poszerza również swój asortyment spoza kategorii spożywczej, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej, jak i współpracując z wybranymi partnerami. Klienci szczególnie docenili ofertę płyt winylowych czy artykułów marki Esotiq. Więcej na https://www.aldi.pl/gazetki.html

 

***

ALDI to międzynarodowa sieć dyskontów posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 140 sklepów i zatrudniająca niemal 3000 pracowników. Jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. Oprócz tego spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch