1. Popularne Instaxy i opaski fitness w dyskontowej cenie tylko w ALDI!

Popularne Instaxy i opaski fitness w dyskontowej cenie tylko w ALDI!

03.12.2018

Popularne Instaxy i opaski fitness w dyskontowej cenie tylko w ALDI!

ALDI przygotował zaskakującą ofertę dla miłośników popularnych Instaxów oraz wielbicieli sportu. Już od środy 5 grudnia po raz pierwszy w świątecznej ofercie sieci pojawi się tzw. natychmiastowy aparat - Instax mini 9 FUJIFILM z wkładem 10 zdjęć w cenie 299 złotych, a także wodoodporna opaska fitness monitorująca ruch i sen Xiaomi za 145 złotych czy przenośny głośnik bluetooth za 145 złotych.

Aparat Instax mini 9 FUJIFILM to następca mini 8 wyróżniający się lusterkiem do selfie, dodatkowym trybem naświetlania „high key” czy obiektywem do zbliżeń, który umożliwia wykonywanie ostrych zdjęć z odległości 35 cm. Aparat dostępny będzie w trzech kolorach -  różowym, błękitnym lub szarym.

Instaxy mini 9 są dostępne w naszej ofercie po raz  pierwszy, jednak przewidujemy, że szybko znikną z półek, zwłaszcza w okresie wzmożonych poszukiwań idealnych prezentów gwaizdkowych. Dla wielu klientów dyskonty stają się dziś coraz bardziej popularnym miejscem poszukiwań tego typu okazjikomentuje Agata Biernacka, Specjalista ds. Komunikacji i PR ALDI Polska.

To jednak nie koniec atrakcji. Od soboty klienci ALDI znajdą w sklepach także elektronikę dla graczy, słuchawki i klawiaturę Ravcore. Każdy z produktów w cenie 99 złotych.

To nie pierwszy raz kiedy ALDI zaskakuje klientów wyróżniającą się ofertą w dyskontowych cenach. Niedawno sieć weszła we współpracę z serwisem zabawkowicz.pl. Od 24 listopada w sprzedaży pojawiła się dedykowana gwiazdkowo-mikołajkowa oferta rekomendowana przez ekspertów portalu wybierającego corocznie „Zabawkę Roku”. Od września ALDI współpracuje również z Siecią Dziedzictwa Kulinarnego, oferując akcje ze specjałami kuchni regionalnych, do tej pory wielkopolskiej, kujawsko-pomorskiej i dolnośląskiej.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch