1. Rączka grilluje w … ALDI!

Rączka grilluje w … ALDI!

26.04.2019

Inauguracja cyklu spotkań z Remigiuszem Rączką, prowadzącym programu „Rączka gotuje” na kanale TVP3 Katowice i miłośnikiem śląskiej kuchni i tradycji odbędzie się już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia w sklepie ALDI w Katowicach przy ulicy Bożogrobców 20.

Wspólne grillowanie, kulinarny pokaz trzech popisowych dań Remigiusza Rączki: chłodnika z botwinki, polędwiczek wieprzowych zawiniętych w szynkę szwarcwaldzką oraz sałatki wiosennej z kalafiorem, degustacja i spotkanie autorskie z samym szefem kuchni to atrakcje przygotowane przez ALDI dla odwiedzających. W tym dniu klienci sklepu skorzystają także z promocji sięgającej 35% na wszystkie artykuły potrzebne do wykonania wymienionych dań!

- Początek sezonu grillowego to świetny moment, żeby wprowadzić do swojego menu nowe, smaczne potrawy. W najbliższą sobotę pokażę Wam jak, korzystając z produktów dostępnych w sklepach ALDI przygotować potrawy, które zasmakują i Wam, i Waszym gościom. Zapraszam do wspólnego grillowania – zachęca Remigiusz Rączka.

Wspólne biesiadowanie przy muzyce rozpocznie się o godzinie 10.00 festiwalem grillowym, który potrwa do godziny 16. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skosztować kiełbasę śląską premium, kiełbaski norymberskie z dodatkami, pieczywem i wybranym napojem. O godzinie 11.00 odbędzie się pokaz kulinarny Remigiusza Rączki, w ramach którego zaprezentuje on trzy autorskie przepisy idealne na wiosnę i spotkania przy grillu. Wszystkie dania zostaną przygotowane w oparciu o artykuły dostępne w ALDI. Poza kulinarnymi inspiracjami i opowieściami uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję by degustować, a następnie zrecenzować przygotowane przez Rączkę dania.

To nie pierwsza kulinarna uczta przy sklepie ALDI, jednak pierwszy raz z kuchnią na żywo w tak doborowym gronie. Nie bez przyczyny do współpracy zaprosiliśmy Remigiusza Rączkę, który zawodowo i emocjonalnie jest związany ze Śląskiem. Podobnie jak ALDI, który na Śląsku posiada centralę firmy i przeważającą część sklepów. Mamy nadzieję, ze nasi klienci rozsmakują się w ciekawych przepisach idealnych na majówkę! – komentuje Agnieszka Barańska, Kierownik Marketingu ALDI Polska.

Po kulinarnym show nastąpi autorskie spotkanie z szefem kuchni, podczas którego będzie można wymienić się wrażeniami, inspiracjami, a także kupić książkę i otrzymać autograf. Kolejne spotkania z cyklu „Rączka grilluje w ALDI” odbędą się w maju, czerwcu, sierpniu i wrześniu w kolejnych sklepach ALDI na terenie Śląska, m.in. w Wodzisławiu Śląskim, Siemianowicach Śląskich, Kędzierzynie-Koźlu, Pszczynie, Jastrzębiu-Zdroju, Chorzowie, Rydułtowach, Rybniku oraz Żorach.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch