1. Ubranka BIO zgodne z naturą dzieci!

Ubranka BIO zgodne z naturą dzieci!

05.03.2019

Ubranka BIO zgodne z naturą dzieci!

Kolekcja ubranek dla najmłodszych dzieci z bawełny organicznej marki Pocopiano dostępna sklepach ALDI w całej Polsce już od środy 6 marca.

 

Body dziecięce, chusteczki pod szyję, koszulki niemowlęce z długim rękawem, ogrodniczki, urocza sukienka oraz legginsy i joggery niemowlęce to wyjątkowa kolekcja ubranek dla dzieci z ekologicznej bawełny BIO marki Pocopiano. Dzięki naturalnemu składowi, w którym nie znajdziemy sztucznych, często alergizujących substancji, bawełna BIO sprawdzi się na najbardziej wymagającej skórze każdego malucha! Kolekcja dostępna w sklepach ALDI już od 6 marca.

 

Z roku na rok klienci wykazują coraz większe zainteresowanie odzieżą z bawełny BIO. Także rodzice coraz częściej szukają dla swoich pociech ubrań nie tylko ładnych i wygodnych, ale także wykonanych z ekologicznych materiałów. Dlatego w sieci ALDI już od dłuższego czasu rozwijana jest oferta odzieży z bawełny organicznej - odpowiada ona także na zapotrzebowanie klientów co do atrakcyjnej, dyskontowej ceny, która ma znaczenie zwłaszcza w przypadku ubrań dla maluchów - ich garderobę wymienia się przecież nawet kilka razy w roku.

 

Ubranka z bawełny BIO z kolekcji Pocopiano dostępnej w sieci ALDI są wygodne i stylowe, a przede wszystkim bezpieczne dla dzieci, ponieważ minimalizują ryzyko podrażnień i alergii. Wszystkie mamy ucieszy także fakt, że są trwałe i łatwe w pielęgnacji - można je prać w już niskich temperaturach. W związku z rosnącą świadomością ekologiczną, także sposób pozyskiwania surowców nie jest nam obojętny - bawełna BIO pochodzi ze zrównoważonych upraw i jest przyjazna środowisku, ponieważ jest uprawiana na glebach czystych oraz bez użycia toksycznych chemikaliów czy GMO.

 

Ubranka, w zależności od rodzaju, posiadają certyfikat Organic Content Standard, który zaświadcza, że produkt powstał w minimum 95% z bawełny pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych, certyfikat Bawełna BIO oraz certyfikat OEKO-TEX, gwarantujący, że materiał nie zawiera szkodliwych substancji. Wszystkie modele wykonano w 100% z delikatnej bawełny organicznej lub z niewielką domieszką wiskozy i/lub elastanu. Ubranka dostępne są w rozmiarach od 62/68 do 98/104.

 

Aktualne modele Pocopiano - marki własnej ALDI, uzyskały rekomendację niezależnego eksperta, Magdaleny Kordaszewskiej, z serwisu zabawkowicz.pl, terapeutki integracji sensorycznej, która w swoich kanałach doradza kilku milionom rodziców w zakresie wyboru zabawek i artykułów dla dzieci:

 

- Każda mama szuka dla swojego dziecka produktów dobrej jakości. Wybierając tkaniny należy zwrócić uwagę na sposób produkcji np. bawełny, metody jej farbowania, rodzaj splotu i wykończenia. Z przyjemnością polecam całą kolekcję Pocopiano. Jej funkcjonalność, design i przede wszystkim zastosowanie bawełny BIO sprawi, że wasze dzieci będą rozwijać się harmonijnie i zdrowo, a wy będziecie mogli obserwować jak zdobywają nowe umiejętności i cieszą się życiem - komentuje Magdalena Kordaszewska.

 

 

Bawełna organiczna jest przyjazna środowisku. Jest uprawiana na glebach czystych, z wykorzystaniem naturalnych nawozów i barwiona jedynie naturalnymi środkami. Przy jej uprawie nie używa się toksycznych chemikaliów czy GMO. Dlatego też bawełna BIO:

✓     ma silne i bardziej elastyczne włókna,

✓     jest wyjątkowo bezpieczna dla skóry,

✓     minimalizuje reakcję alergiczne,

✓     jest łatwa w pielęgnacji – można prać ją w niskich temperaturach.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch