1. Walentynkowa kolekcja ekskluzywnej bielizny ESOTIQ zaprojektowana przez projektantów marki, dostępna w sieci sklepów ALDI w całej Polsce od środy 6 lutego.

Walentynkowa kolekcja ekskluzywnej bielizny ESOTIQ zaprojektowana przez projektantów marki, dostępna w sieci sklepów ALDI w całej Polsce od środy 6 lutego.

31.01.2019

Walentynkowa kolekcja ekskluzywnej bielizny ESOTIQ zaprojektowana przez projektantów marki, dostępna w sieci sklepów ALDI w całej Polsce od środy 6 lutego.

Kolekcja Walentynkowa ESOTIQ, zaprojektowana przez projektantów marki, składa się z body, zwiewnych koszulek i zmysłowych kompletów koronkowej bielizny. Są to sprawdzone modele, które były wcześniej hitami sprzedaży marki. Zróżnicowanie ich form i materiałów sprawi, że każda kobieta znajdzie dla siebie idealny model w niewygórowanej cenie. Oferta dostępna jest w ALDI od 6 lutego do wyczerpania zapasów.

 

To pierwsza współpraca obu marek, zwiększająca potencjał w zakresie dotarcia do nowych grup klientów i poszerzająca obszar ich działania. Z takiego modelu współpracy korzystają wszystkie strony, a najbardziej cieszą się klienci, bo w sklepie, w którym robią codzienne zakupy odnajdują ofertę swoich ulubionych marek.

 

- Marka ESOTIQ zdecydowała się na współpracę z siecią ALDI w celu dotarcia do większej grupy Klientek. W chwili obecnej produkty marki ESOTIQ dostępne są w ponad 300 salonach w Polsce i Europie. Misją ESOTIQ  jest modelowanie kobiecego ciała przy pomocy pięknej bielizny i uświadamianie kobietom, że każda z nich jest piękna i zmysłowa. To możliwe za sprawą wieloletniego doświadczenia marki w konstrukcji staników, które tworzymy z najlepszych materiałów zgodnie ze sztuką brafittingu, czyli profesjonalnego doboru bielizny – mówi Piotr Trzciałkowski, Brand Manager ESOTIQ.

 

ALDI w tym szczególnym okresie w roku postanowił zadbać o swoje klientki kreując ofertę tak, aby znalazło się w niej wszystko, co kobiety lubią najbardziej. Obok bielizny ESOTIQ w sklepach sieci pojawi się także specjalnie wyselekcjonowana biżuteria Swarovskiego - łańcuszki z zawieszką, bransoletki i zegarki z kryształkami Swarovskiego. ALDI nie zapomina przy tym o mężczyznach, proponując dla nich w tym czasie męską bieliznę znanej włoskiej marki DIESEL.

 

- Chcemy by kobiety, nasze klientki wyszły z codziennej rutyny i poza obowiązkowymi zakupami dla całej rodziny sprawiły również odrobinę przyjemności sobie, sięgając po markowe produkty naszych partnerów – ESOTIQ i Swarovskiego. Wierzymy, że ta oferta jest także doskonałą, gotową wręcz inspiracją dla mężczyzn szukających pomysłu na prezent dla swoich partnerek z okazji Walentynek czy zbliżającego się Dnia Kobiet mówi Agata Biernacka z ALDI Polska.
ALDI konsekwentnie rozwija i uatrakcyjnia swój asortyment non food, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej jak i współpracując z wybranymi partnerami. Spośród dotychczasowych akcji nasi klienci szczególnie docenili ofertę będącą efektem współpracy z firmą Pierre Cardin czy ofertę płyt winylowych, instaxów oraz zabawek rekomendowanych przez serwis Zabawkowicz. ALDI z pewnością nie przestanie pozytywnie zaskakiwać w tym roku dodaje Agata Biernacka.

ESOTIQ to marka bielizny dla pełnych energii i seksapilu nowoczesnych kobiet. Jej misją jest modelowanie kobiecego ciała przy pomocy pięknej bielizny, by kobieta mając ją na sobie zawsze czuła się jak milion dolarów! To możliwe za sprawą wieloletniego doświadczenia w konstrukcji staników, tworzonych z najlepszych materiałów zgodnie ze sztuką brafittingu, czyli profesjonalnego doboru bielizny. W ESOTIQ znaleźć można seksowną bieliznę fashion, jak również bardziej klasyczne modele stworzone dla codziennego komfortu. Zniewalające projekty ESOTIQ powstają w doświadczonym zespole projektowym oraz udziale inspirujących gości m.in.: top modelek Joanny Krupy oraz Sandry Kubickiej.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch