1. WYDŁUŻONE GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW ALDI

WYDŁUŻONE GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW ALDI

06.04.2020

Od dnia 3 kwietnia sklepy ALDI otwarte będą od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00. Zmiany spowodowane są nowymi rozporządzeniami nałożonymi na sklepy oraz wzmożoną potrzebą zakupową Polaków w związku ze zbliżającymi się świętami. Godziny otwarcia sklepów ALDI w niedziele handlowe pozostają bez zmian.

W związku z wprowadzonymi nowymi rozporządzeniami nałożonymi na punkty handlowe przez Prezesa Rady Ministrów w dniu 1 kwietnia, z myślą o swoich klientach, szczególnie w okresie przedświątecznym, sieć podjęła decyzję o wydłużeniu godzin otwarcia sklepów ALDI. Od 04.04.2020, wszystkie sklepy ALDI otwarte będę od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00. Od 10.00 do 12.00 będą mogli korzystać z nich tylko seniorzy, zaś od 14.00 do 14.30 trwać będzie przerwa techniczna spowodowana wprowadzoną pracą zmianową, której celem jest dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów sieci. Zmiany te obowiązują również w okresie przedświątecznym, za wyjątkiem Wielkiej Soboty, kiedy sklepy otwarte będą od 6:00 do 13:00. Godziny otwarcia w niedziele handlowe nie ulegają zmianie. Klienci dokonywać będą mogli wtedy zakupów od 10:00 do 18:00.

 

- Zdecydowaliśmy się na podjęcie tego kroku ze względu na tworzące się w wyniku nowych rozporządzeń kolejki przed sklepami, a co za tym idzie zmniejszenie dostępu do codziennych zakupów. Szanujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa wprowadzone przez rząd, również sami z siebie wdrożyliśmy szereg środków ostrożności, dlatego wierzymy, że dwie dodatkowe godziny w ciągu dnia pozwolą spełnić oczekiwania i potrzeby zakupowe klientów, zapewniając im jednocześnie bezpieczeństwo - mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR ALDI Polska.

Dotychczas wszystkie sklepy ALDI zostały zaopatrzone w specjalne instrukcje bezpieczeństwa dla klientów. Dodatkowo, aby zadbać o najbardziej obciążone w tym czasie grupy społeczne i ułatwić im proces robienia zakupów, ALDI wprowadziło dla nich dedykowane punkty obsługi. W każdym sklepie ALDI została wydzielona specjalna kasa obsługująca pracowników służby zdrowia i służb publicznych. Zakupy bez kolejki zrobią m.in. lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy medyczni, policjanci, strażacy, pracownicy straży miejskiej, straży granicznej. Teraz dodatkowo wyznaczone zostały specjalne godziny na zakupy dla seniorów. ALDI jako pierwsza sieć w branży dołączyła do akcji #zostańwdomu i również w kampanii radiowej zachęca klientów do skracania czasu zakupów lub pozostania w domu. Sieć zwiększyła też częstotliwość kontroli czystości sklepów. Pracownicy pracują w rękawiczkach ochronnych. Kasy obudowano specjalnymi płytami pleksi. Przy stanowiskach z warzywami, owocami oraz pieczywem zagwarantowane zostały jednorazowe rękawiczki, które pozwalają na ograniczenie bezpośredniego kontaktu z produktami, podłogi i boki kas oklejane są taśmami wyznaczającymi bezpieczne odległości. Ponadto ALDI podjęło także decyzję o wstrzymaniu kontroli na parkingach przy swoich sklepach i poinformowało o niej zarządców parkingów.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch