1. Zaangażowanie sieci ALDI w dobrostan zwierząt Dziś Światowy Dzień Zwierząt

Zaangażowanie sieci ALDI w dobrostan zwierząt Dziś Światowy Dzień Zwierząt

04.10.2018

Zaangażowanie sieci ALDI w dobrostan zwierząt Dziś Światowy Dzień Zwierząt

Grupa Przedsiębiorstw ALDI Nord, do której należy sieć sklepów ALDI w Polsce, zwiększa zaangażowanie dotyczące dobrostanu zwierząt. Wiele produktów marki własnej dostępnych w ALDI zawiera surowce pochodzenia zwierzęcego, dlatego ten obszar zajmuje ważne miejsce w globalnej strategii społecznej odpowiedzialności firmy. Światowy Dzień Zwierząt to doskonały pretekst do podsumowania działań sieci w tym obszarze.

Jednym z nich jest kształtowanie asortymentu w oparciu o uznane certyfikaty i współpracę z inicjatywami branżowymi. Wśród nich znajdują się działania na rzecz zrównoważonego rybołówstwa, za które w ubiegłym tygodniu firma otrzymała wyróżnienie od organizacji MSC (Marine Stewardship Council).

Wśród innych sieci, ALDI wyróżnia się wysokim, niemal 40% odsetkiem artykułów rybnych marki własnej posiadających certyfikat MSC i innych standardów. Oznacza to, że ryby zostały złowione w sposób bezpieczny dla ekosystemów mórz i oceanów oraz że pochodzą tylko z pewnych i legalnych źródeł. Stałe poszerzanie certyfikowanego asortymentu jest naszym priorytetem – komentuje Hubert Iwanowski, Zastępca Dyrektora Zakupów ds. Jakości i CR ALDI Polska.

W sieci ALDI klienci znajdą również nie lada gratkę dla swoich kocich pupili, przysmak marki własnej TOPIC z logo MSC. - Rzadkością w sieciach handlowych są karmy marki własnej dla zwierząt z certyfikatem MSC. Dlatego dziś z przyjemnością przyłączamy się do kampanii MSC z okazji Światowego Dnia Zwierząt, zachęcającej do wybierania karm zawierających certyfikowane ryby i owoce morza - dodaje Justyna Radwańska, Specjalista ds. Odpowiedzialności Przedsiębiorstwa ALDI Polska.

Sieć ALDI jako jedna z pierwszych sieci handlowych w Polsce ogłosiła wycofanie ze sprzedaży jaj z chowu klatkowego. -Jesteśmy na etapie wycofywania jajek tzw. trójek. Zgodnie ze zobowiązaniem uczynimy to do 2025 roku, jednak liczymy, że uda się spełnić to założenie wcześniej – podsumowuje Hubert Iwanowski.

Ponadto, globalne zaangażowanie Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord na rzecz dobrostanu zwierząt wykraczające poza wymogi ustawowe, zostało nagrodzone w 2017 roku trzecim miejscem w międzynarodowym rankingu „Business Benchmark on Farm Animal Welfare”. Doceniono transparentność sieci w tym zakresie, jej działania na rzecz proaktywnego dialogu i kształtowanie asortymentu zorientowanego na dobrostan zwierząt.

Od początku 2016 roku w sklepach sieci, zgodnie z międzynarodową polityką zakupową dotyczącą dobrostanu zwierząt i podpisania przez ALDI deklaracji "Wolne od Futer", klienci nie kupią artykułów z wełny z królików angorskich lub futer naturalnych.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch