1. Z okazji Dnia Dziecka ALDI kontynuuje współpracę z Magdaleną Kordaszewską z serwisu Zabawkowicz.pl. W ramach trzeciej już wspólnej akcji sieć wprowadza do sprzedaży serię zabawek z rekomendacją znanej ekspertki - terapeutki. Zabawki trafią do sprzedaży 15 maja.

Z okazji Dnia Dziecka ALDI kontynuuje współpracę z Magdaleną Kordaszewską z serwisu Zabawkowicz.pl. W ramach trzeciej już wspólnej akcji sieć wprowadza do sprzedaży serię zabawek z rekomendacją znanej ekspertki - terapeutki. Zabawki trafią do sprzedaży 15 maja.

13.05.2019

Z okazji Dnia Dziecka ALDI kontynuuje współpracę z Magdaleną Kordaszewską z serwisu Zabawkowicz.pl.  W ramach trzeciej już wspólnej akcji sieć wprowadza do sprzedaży serię zabawek z rekomendacją znanej ekspertki - terapeutki. Zabawki trafią do sprzedaży 15 maja.

 

ALDI rozpoczął współpracę z Magdaleną Kordaszewską z portalu Zabawkowicz.pl w ubiegłym roku, przygotowując dla swoich klientów starannie wyselekcjonowane zabawki z rekomendacją ekspertki. Oferta spotkała się z dobrym przyjęciem, co zachęciło sieć do kontynuacji współpracy również w tym roku.

 

– W okresach gorączki prezentowej nasi  klienci mogą liczyć na wsparcie w zakupie idealnej zabawki. Takiej, która z jednej strony będzie cieszyć dziecko, a z drugiej zapewni rodzicowi komfort podjęcia świadomej decyzji. Chcemy by proces wyboru zabawki w ALDI był bajką  -  również dla rodziców –  mówi Agnieszka Barańska, Kierownik Marketingu ALDI w Polsce, dlatego cieszymy się, że prawdziwy specjalista wspiera nas i konsumentów w dokonaniu świadomych wyborów.

 

Wybranie prezentu na Dzień Dziecka to jedno z większych wyzwań. Rodzice często stają przed trudnym wyborem podjęcia decyzji zakupowej na podstawie wyglądu czy przedziału wiekowego dziecka określonego na opakowaniu zabawki. Wychodząc z założenia, że klient i jego dziecko zasługuje na więcej, sieć ALDI  ponownie zaprosiła do współpracy Kordaszewską uzyskując od niej rekomendacje dla wybranych zabawek. – Na podstawie wieloletniego doświadczenia i dzięki testowaniu kilku tysięcy zabawek każdego roku, dla ALDI na Dzień Dziecka wybrałam klasyki zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci,  które powinnyznaleźć się w każdym domu. Klienci ALDI kupią je w najlepszych cenach – komentuje Magdalena Kordaszewska z serwisu zabawkowicz.pl.

 

W asortymencie sieci znalazły się zawieszka – przytulanka LAMAZE uszyta z kolorowych tkanin o różnych fakturach, pobudzająca ciekawość dzieci, sorter jajeczek z dźwiękami od firmy Tomy, który uczy cierpliwości i staranności, ale jest też świetnym pretekstem do rozmowy o uczuciach, rozładowaniu trudnych emocji i poprawie nastroju. Idealną zabawką rozwijającą kreatywność i swobodę artystyczną są mata podróżna Aquadoodle, tęczowa pracownia Aquabeads, klocki mini waffle czy przestrzenny domek z papieru do samodzielnego kolorowania. Z kolei gry karciane, gry typu Match czy stołowy bowling dla nieco starszych dzieci oprócz pamięci i koncentracji, rozwiną także spryt i myślenie taktyczne.

 

Magdalena Kordaszewska, założycielka serwisu zabawkowicz.pl, terapeutka integracji sensorycznej, która w swoich kanałach doradza kilku milionom rodziców, dzięki współpracy z ALDI ponownie stała się także mentorem zakupowym dla klientów sieci. Prowadzony przez nią portal zabawkowicz.pl i organizowany pod jego szyldem konkurs Zabawka Roku i Nagroda Rodziców wspierane są przez wielu niezależnych specjalistów w zakresie ruchowego i poznawczego rozwoju dzieci, a także przez znane gwiazdy i autorki blogów dla rodziców.

 

Ciekawe propozycje rekomendowane przez Magdę Kordaszewską wyróżniają się wielofunkcyjnością, walorami edukacyjnymi, a nade wszystko dają przestrzeń nieograniczonej niczym kreatywności i wyobraźni. Pełna, dedykowana oferta zabawek z okazji Dnia Dziecka dostępna jest na stronie ALDI oraz w sklepach ALDI od 15 maja do wyczerpania zapasów.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch