1. Strona główna
  2. Aplikacja ALDI

Aplikacja ALDI

;
;
Aplikacja ALDI

Okazje, których nie przegapisz

 

 

Bądź ze wszystkim na bieżąco! Włącz powiadomienia push, aby otrzymywać info o najświeższych ofertach i najlepszych promocjach bezpośrednio na ekran urządzenia.

1

Zawsze aktualna oferta

 

Przeglądaj szybko i wygodnie aktualne gazetki - wszystko znajdziesz w jednym miejscu! Sprawdzaj najnowsze superoferty i dodawaj produkty bezpośrednio do swojej listy zakupów.

 
3

Łatwe planowanie zakupów

 

Twórz kompletny plan zakupów i miej go zawsze pod ręką! Stwórz tyle list zakupów, ile potrzebujesz. Udostępniaj je rodzinie lub znajomym! Sortuj produkty, przeliczaj kwoty i sprawdzaj przeceny.

3

Proste wyszukiwanie produktów

 

Wpisz nazwę produktu lub słowo kluczowe w pole wyszukiwania, a wyświetli się odpowiedni artykuł. Dzięki temu rozwiązaniu masz dostęp do całego asortymentu ALDI.

3

Sposób na oszczędne zakupy

 

Dowiaduj się jako pierwszy – o nowych ofertach, najlepszych promocjach, superobniżkach czy nowościach.

3

Zawsze wiesz jak do nas trafić

 

Znajdź szybko i wygodnie najbliższy sklep ALDI i sprawdź godziny otwarcia. Wyszukaj sklepy w swojej okolicy – także wtedy, gdy jesteś przejazdem czy na wakacjach. ALDI jest zawsze blisko Ciebie!

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch