Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI
  1. Strona główna
  2. Inspiracje
  3. Jak zaplanować imprezę urodzinową?
urodziny

Jak zaplanować imprezę urodzinową? – Poradnik jak zorganizować przyjęcie urodzinowe

Niedługo twoje urodziny? Chcesz, aby świętowanie było wyjątkowe? Możesz urządzić przyjęcie urodzinowe bez konieczności wydawania wysokiej sumy. Sprawdź, jak i gdzie zorganizować urodziny, aby były niezapomniane. 

rozdzielnik

Jak zaplanować imprezę urodzinową? - Od czego zacząć?

tort

W pierwszej kolejności zastanów się, jak wyobrażasz sobie świętowanie swoich urodzin. Stawiasz na domówkę, a może lepsze byłoby przyjęcie zorganizowane w lokalu? Zastanów się również, co lubią twoi goście. Czy lepiej sprawdzi się tradycja, a może urodziny tematyczne? 

 

Jeśli nie wiesz, jak zorganizować imprezę urodzinową, na początku ustal najważniejsze aspekty przyjęcia. 

Lista gości i termin – kogo i kiedy zaprosić?

Decyzję o kształcie przyjęcia urodzinowego najlepiej podjąć po wybraniu terminu i stworzeniu listy gości. Dzięki temu ustalisz, które pomysły na urodziny sprawdzą się w twoim przypadku. 

Na przyjęcie urodzinowe zaproś każdego, z kim chciałbyś się zobaczyć z okazji swojego święta. Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz połączyć świętowanie w gronie rodziny z zabawą dla znajomych. Nie czuj się w obowiązku zapraszać osób, z którymi nie masz kontaktu. To ty masz się dobrze czuć w tym dniu, więc listę gości ustal na podstawie własnych preferencji. Pomysły na przyjęcie urodzinowe możesz dopasować do liczby zaproszonych osób. 

Termin dostosuj do swojego grafiku. Dobrze, aby impreza nie była zbyt oddalona od daty twoich urodzin. Najlepiej sprawdzi się weekend przed albo po niej. Unikaj świąt i długich weekendów, ponieważ wielu gości może mieć już plany na ten termin. O imprezie poinformuj odpowiednio wcześnie – najlepiej minimum 2 tygodnie przed przyjęciem. 

rozdzielnik

Budżet – na jaki koszt sobie pozwolić?

prezeznt

Jeśli nie wiesz, jak zorganizować urodziny, podejmij decyzję na podstawie budżetu, jaki możesz przeznaczyć na ten cel. Pamiętaj, aby przyjęcie urodzinowe nie wiązało się z koniecznością oszczędzania na innych ważnych rzeczach. 

 

Gdy nie masz możliwości wydać zbyt dużej sumy, postaw na urodziny w domu albo w klubie. Lokal będzie odpowiedni, jeśli możesz sobie pozwolić na ustalenie budżetu w kwocie kilku tysięcy złotych. Pamiętaj, że impreza urodzinowa w domu też może być oryginalna! 

rozdzielnik

Pomysł na urodziny – gdzie zorganizować urodziny? 

Jeśli masz już pomysł na imprezę urodzinową, który w pełni spełnia twoje oczekiwania i mieści się w budżecie, od razu możesz przystąpić do realizacji. Jeśli jednak nie wiesz, co wybrać, rozważ dostępne opcje. 

Impreza w klubie to rozwiązanie dla osób, które lubią tańczyć. Nie musisz wynajmować lokalu na wyłączność. Wiele osób poprzestaje na rezerwacji loży. W ten sposób zapewnione będzie dla was miejsce siedzące, a zabawa odbędzie się w towarzystwie innych gości lokalu. 

Impreza urodzinowa w restauracji to opcja bezpieczna i elegancka. Rodzaj lokalu możesz dostosować do budżetu i swojej wizji. Niektóre restauracje umożliwiają wynajęcie sali na wyłączność. W takim wypadku często możliwe będzie zorganizowanie imprezy tanecznej. Nie musisz się martwić o jedzenie ani napoje, ale wydasz więcej. 

Ciekawy pomysł na urodziny to również przyjęcie we własnym domu. W tym wypadku sam decydujesz o wszystkich atrakcjach. Jedynym ograniczeniem jest miejsce. Pamiętaj jednak, że na czas imprezy urodzinowej możesz np. przestawić meble, zwiększając powierzchnię dla gości. 

rozdzielnik

Jak zorganizować urodziny w domu? - Must have imprezy urodzinowej w domu

Nie wiesz, jak zaplanować imprezę urodzinową w domu? Przedstawiamy obowiązkowe punkty każdej domówki. Zadbaj o wszystkie aspekty przyjęcia, tak aby cieszyć się nim w pełni. 

Sprawdź, jak zorganizować urodziny w domu, aby zachwycić swoich gości. 

rozdzielnik

Dekoracje na imprezę urodzinową

urki

Jeśli organizujesz domówkę, nie zapomnij o dekoracjach. Im bardziej oryginalne, tym lepiej. W przypadku imprez urodzinowych z motywem przewodnim, dekoracje dostosuj do tematyki. W innym razie nie jesteś związany sztywnymi wytycznymi. 

 

Balony, girlandy, a może cekiny? Wybierz te dekoracje, które najbardziej wpisują się w twój gust. Jeśli nie lubisz przepychu, stwórz klimat z wykorzystaniem świeczek i świeżych kwiatów. Pamiętaj, aby wybrane dekoracje pasowały do twojego mieszkania albo domu. 

rozdzielnik

Menu na przyjęcie urodzinowe

Planując urodziny w domu, zadbaj o dostosowane do okazji menu. Potrawy powinny być oryginalne i dopasowane do koncepcji imprezy. Nie mniej ważna niż smak jest forma podania. Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć.

Dania i przekąski na imprezę urodzinową

Dania i przekąski na imprezę urodzinową dostosuj do charakteru przyjęcia i gustów jej uczestników. Jeśli planujesz siedzenie przy stole, łatwiej będzie podać potrawy ciepłe. W przypadku tradycyjnej domówki lepiej sprawdzą się dania i przekąski, które można podawać na zimno. Tak zwane finger food to idealne potrawy w sytuacji, gdy odwiedzi cię dużo gości. 

Jeżeli w gronie zaproszonych osób są wegetarianie albo weganie, musisz pamiętać o przygotowaniu dań również tego typu. Opisz je i upewnij się, że goście dokładnie wiedzą, które potrawy są dla nich. 

Napoje na urodziny

Podczas organizacji przyjęcia urodzinowego nie zapomnij o napojach. Oprócz soków i napojów gazowanych warto zaserwować również samodzielnie przygotowane lemoniady, koktajle czy drinki. Z pewnością w internecie znajdziesz mnóstwo oryginalnych przepisów. 

Tort

Bardzo ważnym aspektem imprezy urodzinowej jest tort. Jeśli nie czujesz się na siłach przygotować go samodzielnie, skorzystaj z usług zaufanej cukierni. Wielkość ciasta dostosuj do liczby gości, a smaki i formę do własnych preferencji. 

rozdzielnik

Przyjęcie urodzinowe w domu dla dorosłych – co zaplanować?

impreza-urodzinowa

Chcesz zorganizować nietypowe urodziny dla dorosłych, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Zastanów się, która z opcji najlepiej wpisze się w twój gust. Przyjęcie urodzinowe w domu dla dorosłych może być ciekawe i oryginalne, jeśli odpowiednio je zaplanujesz. 

Pomysły na urodziny dla dorosłych

Masz dosyć sztampowych przyjęć urodzinowych, które zawsze wyglądają tak samo? Zorganizuj imprezę tematyczną. Przygotuj dostosowane do motywu dekoracje i nawiązujące do niego zaproszenia. Zaznacz prośbę o przebranie się. Możesz również zorganizować konkurs na najlepszy strój. 

Jak zorganizować urodziny na wesoło? Pomocny może okazać się animator. Osoba z doświadczeniem rozbawi twoich gości i poprowadzi zabawę od początku do końca. 

Atrakcje na urodziny dla dorosłych

Nie wiesz, jakie atrakcje na urodziny dla dorosłych wybrać? Zastanów się, czy zaproszeni goście wolą spokojne przyjęcie, czy szaloną imprezę. 

W przypadku spokojnych urodzin dobrze sprawdzą się gry i zabawy. W ten sposób goście się zintegrują, a ty unikniesz nudy. Impreza taneczna może być uzupełniona o dodatkową rozrywkę muzyczną, np. w postaci karaoke. Dzięki temu zaangażujesz wszystkich gości we wspólną zabawę i zapewnisz mnóstwo (u)śmiechu. 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch