1. Strona główna
 2. Inspiracje
 3. Prezenty na mikołaja dla dzieci
mikołajki
stół na boże narodzenie

Prezenty na mikołaja dla dzieci – upominki mikołajkowe dla dziewczynki i chłopca

Mikołajki

Prezent na mikołajki dla dzieci czas wybrać! Już 6 grudnia dzieci na całym świecie odwiedza postać starszego mężczyzny z białą brodą, ubranego w czerwony strój. Jego sanie, którymi wozi prezenty, ciągnie zaprzęg reniferów. To oczywiście św. Mikołaj. Tego dnia wspominamy biskupa Miry.

W ALDI również mamy prezenty na mikołaja dla dzieci, nie tylko dla tych wyjątkowo grzecznych. Już od listopada na półkach naszych sklepów sukcesywnie pojawiają się pierwsze produkty, doskonale nadające się na upominki na mikołajki dla dzieci. Od środy 17.11 w ofercie znaleźć będzie można m.in. klocki LEGO.

Kolejne produkty świetnie nadające się na prezenty na mikołajki będzie można znaleźć w naszej ofercie w następnych tygodniach. Warto więc śledzić niniejszą, stale aktualizowaną, stronę, aby widzieć nowości i być na bieżąco z inspiracjami na prezenty na mikołaja dla dzieci.

Pełna oferta upominków mikołajkowych dla dziewczynki i chłopca prezentowana jest poniżej.

mikołajki

Na co zwrócić uwagę przy wyborze upominku na mikołajki dla dziecka?

W oczekiwaniu na propozycje prezentowe, jakie pojawią się w najbliższych tygodniach w ofercie ALDI, warto zastanowić się nad wyborem, jakiego zamierzamy dokonać. Upominek na mikołajki dla dziecka powinien sprawić mu radość i warto, aby był trafiony.

mikołajki

Inny będzie prezent na mikołajki dla dziewczynki, a inny dla chłopca. Są także prezenty uniwersalne, świetnie nadające się dla każdego. Do tego dochodzi kwestia wieku dziecka – prezenty mikołajkowe dla młodszych dzieci niekoniecznie sprawdzą się, gdy obdarowywany będzie nastolatek.

mikołajki
co na prezent na mikołajki

A więc jak wybrać prezent na mikołajki dla dzieci? Warto zwrócić uwagę na zainteresowania dziecka. Jeśli na co dzień bawi się klockami, samochodzikami lub lalkami – prezent mikołajkowy tego typu z pewnością ucieszy naszą pociechę. Jeśli jednak chcemy poszerzyć jego zainteresowania, śmiało możemy podsunąć mu prezent od mikołaja rozbudzający kreatywność. Ostatnim, ale często również bardzo ważnym, aspektem są trendy. Być może dziecko marzy o czymś, co akurat jest „na topie”. W poszukiwaniu takiego prezentu mikołajkowego warto pytać dziecko o to, czym lubi się bawić, czy jest coś, o czym marzy, co mu się podoba.

co na prezent na mikołajki

Podczas wyboru i zakupu prezentu na mikołajki unikajmy pośpiechu – to zły doradca. Lepiej dokładnie przejrzeć oferty dostępne na rynku (stale aktualizowaną ofertę ALDI na mikołajki znaleźć można powyżej). Unikajmy również zakupów bez pomysłu, a także zakupu prezentu, jakie dziecko już posiada. Jeśli prezenty na mikołaja będzie mu wręczać kilka osób, warto porozumieć się z nimi, tak aby uniknąć powtórzonych upominków.

mikołajki

Co kupić dziecku na mikołaja?

Jaki prezent na mikołajki zrobi największe wrażenie? Jeśli chodzi o kwestie związane z wiekiem prezenty na mikołaja dla dzieci dzielimy na kilka kategorii mieszczących się w odpowiednich przedziałach.

co na prezent na mikołajki

Co kupić na mikołajki dla 2- i 3-latka?

Zastanawiasz się co kupić dziecku na mikołaja? Na upominek na mikołajki dla 2- lub 3-latka świetnie sprawdzą się zabawki edukacyjne, bajki oraz książeczki, a także lalki i klocki dla tego przedziału wiekowego. Nieodzownym towarzyszem, nie tylko zasypiania i nie tylko dla przedszkolaka, może okazać się pluszowa zabawka lub przytulanka.

co na prezent na mikołajki

Co kupić na mikołajki dla 5-latka?

Najlepsze prezenty mikołajkowe dla dzieci? Dzieciom do lat 5 włącznie warto kupić na mikołaja prezent związany z ich ulubionymi bohaterami, którzy często są codziennymi bohaterami dziecięcych rozmów i przygód. Zabawki na mikołaja związane z ulubionymi postaciami dzieci to m.in. lalki, puzzle, gry, klocki i kolorowanki.

co na prezent na mikołajki

Co kupić na mikołajki dla dziecka w wieku szkolnym?

Zabawki dla dzieci na mikołaja? Pomysłów na prezent mikołajkowy dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą również jest całkiem sporo. Warto, by taki prezent pobudzał i rozwijał zainteresowania dziecka. To może być np. zestaw do decoupage’u lub modelarski, inne zestawy DIY rozwijające zdolności manualne, ale także np. instrument muzyczny dla dzieci zafascynowanych dźwiękiem.

co na prezent na mikołajki

Co kupić na mikołajki dla nastolatka?

Gdy chcemy wręczyć prezent na mikołajki nastolatkowi, możemy rozważyć oprócz tradycyjnych mikołajkowych upominków kartę przedpłaconą lub po prostu pieniądze. Dziecko w tym wieku zapewne doskonale wie, co jest jego pasją, lub też z czego najbardziej się ucieszy, więc może samo zadecydować, na co przeznaczy otrzymane fundusze.

mikołajki
mikołajki

Jaki prezent na mikołajki dla dziewczynki? 5 pomysłów na prezent mikołajkowy

Ogrom możliwości w przypadku produktów nadających się na prezent na mikołajki dla dziewczynki może przyprawić o zawroty głowy! Na naszej liście pomysłów na mikołajkowy upominek znajdują się nie tylko sprawdzone uniwersalne klasyki, ale także mikołajkowe prezenty kreatywne. Co warto rozważyć?

mikołajki
 • Zabawki – lalki, wraz z domkami i wyposażeniem, pluszowe zabawki i przytulanki, zabawki związane z bohaterami ulubionych bajek, kreskówek i filmów, klocki
 • Zabawki kreatywne, drewniane, DIY – zestawy do sklejania, wytwarzania biżuterii, zestawy malarskie, ciastolinowe, plastelinowe, zestawy do zajęć ruchowych (np. gimnastyczne)
 • Zabawki edukacyjne – łamigłówki, książki, gry trenujące wyobraźnię i pamięć, gry logiczne, klocki magnetyczne
 • Książki – warto dodać coś do ulubionej kolekcji dziewczynki lub też zaproponować jej poprzez kupno prezentu stworzenie nowej
 • Puzzle – tradycyjne, przestrzenne, 3D, o trudności i liczbie elementów dostosowanej do wieku dziecka
mikołajki

Jaki prezent na mikołajki dla chłopca? 5 pomysłów na prezent mikołajkowy

Najlepszy pomysł na prezent mikołajkowy? Prezenty na mikołajki dla chłopca również obejmują wiele kategorii, z których możemy wybrać idealny upominek. Upominki dla chłopców na mikołaja obejmują m.in.: 

mikołajki
 • Zabawki – klocki drewniane lub Lego, modele pojazdów i resoraki, przebrania postaci z bajek i superbohaterów i gadżety związane z nimi
 • Zabawki elektroniczne, zdalnie sterowane, edukacyjne – przenośne konsole do gier, zdalnie sterowane modele samochodów, łodzi i samolotów, zestawy typu mały konstruktor
 • Książki – podobnie jak w przypadku dziewczynek, mamy tu ogromny wybór możliwości dotyczący tematyki i gatunku
 • Gry – karciane, planszowe lub komputerowe. W przypadku tych drugich warto postawić na familijne, przygodowe lub łamigłówki. Gry mogą także dotyczyć ulubionego bohatera, np. bajkowego lub filmowego
 • Puzzle – tradycyjne, przestrzenne, 3D, o trudności i liczbie elementów dostosowanej do wieku dziecka
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch