1. Strona główna
  2. Ciche Godziny

Ciche Godziny

Ciche godziny w ALDI

W ALDI mamy „Ciche Godziny”! Osoby w spektrum autyzmu i ich bliscy we wtorki (w godzinach 8:00 -10:00) i w soboty (w godzinach 18:00 – 20:00) mogą zrobić zakupy w komfortowych warunkach. W czasie „Cichych godzin” w naszych sklepach wyłączamy muzykę, a osoby w spektrum autyzmu mogą skorzystać z pierwszeństwa w kolejce w specjalnie oznaczonych kasach.

Co roku obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Te akcje organizujemy we współpracy z Fundacją JiM, która jest inicjatorem „Cichych godzin” w Polsce.

Ciche godziny w ALDI

Ciche Godziny w ALDI:

c

Wyłączamy muzykę i komunikaty głosowe

W trosce o tych, którzy są wrażliwi na bodźce zewnętrzne wyciszamy muzykę i komunikaty sklepowe.

a

Udostępniamy kasę pierwszeństwa oznaczoną naklejką

Dla osób, które muszą skrócić zakupy do niezbędnego minimum, podczas Cichych Godzin uruchamiamy specjalne kasy pierwszeństwa. Dzięki temu przywilejowi osoby w spektrum autyzmu oraz ich opiekunowie mogą sprawniej przejść przez proces zakupowy i szybciej wyjść ze sklepu. 

Dlaczego warto planować zakupy w ALDI?

Wszystkim klientom zalecamy planowanie zakupów jeszcze przed wyjściem z domu. Pomogą w tym nasze gazetki promocyjne oraz dedykowana aplikacja. Planowanie i optymalizacja zakupów pozwolą Wam zrobić je szybciej, wygodniej i bez niepotrzebnego stresu. A dzięki sporządzonej wcześniej liście produktów wydacie również mniej pieniędzy, poprzez ograniczenie impulsywnych zakupów. 

c

Oszczędność, dzięki gazetkom promocyjnym

Śledźcie nasze cotygodniowe gazetki promocyjne, aby mieć pewność, że w swoim ulubionym sklepie ALDI znajdziecie wszystko to, czego potrzebujecie, w cenach, które pozwolą Wam zaoszczędzić pieniądze. Dzięki gazetkom odpowiednio zaplanujecie zakupy, zrobicie je w ekspresowym tempie i wydacie mniej środków z domowego budżetu. 

c

Wygoda, dzięki aplikacji ALDI

Aplikacja dedykowana zakupom w ALDI zawiera kilka ciekawych możliwości, które ułatwiają życie i przyśpieszają proces robienia zakupów. Główną z nich jest lista zakupów, którą możecie tworzyć na bazie przeglądanych produktów z akcji promocyjnych, dostępnych w aplikacji. Bardzo pomocną funkcją jest również tworzenie listy zakupowej z przepisów dostępnych w aplikacji – dzięki tej funkcjonalności możecie wybrać przepisy dań na cały tydzień, a potrzebne produkty automatycznie zostaną dodane do listy zakupów.

Zainstaluj aplikację na ANDROID.

Zainstaluj aplikację na iOS.

c

Komfort, dzięki Cichym Godzinom

Wszystkim, którzy preferują spokojne i komfortowe zakupy w ALDI polecamy odwiedzanie naszych sklepów w trakcie Cichych Godzin lub w czasie mniej natężonego ruchu. Takie zaplanowanie wizyty pozwoli uniknąć tłumów, gwaru i niepotrzebnego stresu.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch