1. Strona główna
  2. Dzień Matki
COŚ w aldi
a

Dzień Matki to twoje święto! W tym dniu odłóż rękawice robocze i poproś o koronę

Zabieganym przypominamy – Dzień Matki wypada 26 maja i jest dobrym pretekstem do tego, by w tym dniu dać się rozpieścić. Poniżej znajdziesz krótki przewodnik, który pozwoli ci celebrować swoje święto. Nie, nie musisz czekać aż ktoś wręczy ci prezent. Sama go zażądaj! Asertywność pozwoli ci na docenienie tego, co już masz, i da ci siły na codzienną walkę z obowiązkami. 

Mamowa lista rzeczy do zrobienia – oddelegowane! 

a

Niech partner zrobi zakupy

Mimo że chcielibyśmy, aby zakupy zawsze były dla ciebie przyjemnością, i dbamy o to, abyś w naszych sklepach zawsze znalazła to, czego potrzebujesz tak szybko, jak tylko to możliwe, wiemy też, że czasami na zakupy po prostu brakuje czasu.

W dniu twojego święta, 26 maja, zleć zakupy partnerowi, mężowi czy dziadkom, a nawet dziecku, jeśli jest już samodzielne. Wspólnie ustalcie listę potrzebnych zakupów, a do ich spisania użyjcie funkcji listy zakupów w aplikacji ALDI. 

a

Pozwól, aby inni coś dla ciebie ugotowali

Gotowanie dla rodziny, o ile nie jesteś miłośniczką przyrządzania potraw jak w programach kulinarnych, może nie być przyjemnością. Dlatego w tym szczególnym dniu, Dniu Matki, daj się rozpieścić najbliższym. Owszem, danie może nie wyjść perfekcyjnie, być może coś się nadto przyrumieni, a coś innego delikatnie przesoli… ale co tam! Dzięki takiej strategii nie tylko zyskasz trochę czasu dla siebie, ale też będziesz uczyć odpowiedzialności, planowania, pozwolisz dziecku wykazać się kreatywnością. Kto wie, może dzięki temu twoi bliscy odkryją pasję do gotowania i zaczną cię w tym wyręczać na co dzień? Warto sprawdzić! 

Poniżej klika dziecinnie łatwych przepisów 

Zapiekanka ziemniaczana

Zapiekanka ziemniaczana z koprem

Faszerowane łódeczki z cukinii

Faszerowane łódeczki z cukinii

Grillowany kurczak z makaronem

Grillowany kurczak z makaronową sałatką

Owsianka z chia i owocami

Owsianka z chia i owocami

a

A w prezencie chcę…

Klasyk gatunku – czekasz na prezent, a tu… kolejny storczyk, czekolada z nadzieniem krówkowym, której nie lubisz, balsam do ciała o zapachu, który wcale cię nie relaksuje. W najgorszym przypadku – NIC!

Spokojnie, takich sytuacji możemy uniknąć! Po prostu powiedz, co jest ci potrzebne lub co ci się podoba, na co masz ochotę. Dla niezdecydowanych kilka pomysłów poniżej. 

a

Dzieciaki wymyślają zabawy

Kiedy nadchodzi moment zamknięcia laptopa lub powrotu do domu po pracy, gdy w zmęczeniu szukasz miejsca dla siebie, by chwilę odpocząć, przybywają one… złaknione zabawy, entuzjastycznie nastawione, pełne energii. To wspaniałe móc patrzeć na dzieci i czerpać energię z widoku zaangażowanej w zabawę pociechy. Gorzej, kiedy tę zabawę musisz wymyślać ty.

W dniu swojego święta, 26 maja, zapowiedz, że chcesz wziąć udział w zabawie, którą zaplanuje dla ciebie twoje dziecko. Haczyk jest jeden – zabawa lub zabawy muszą spełniać twoje oczekiwania. W Dniu Matki jesteś królową, zatem pokieruj dzieckiem tak, abyś i ty, i ono miało frajdę, ale na twoich warunkach!

· Masz ochotę posiedzieć? Powiedz, że akceptujesz zabawy tylko ze swojego tronu (fotela) i nie będziesz tego wieczoru z niego schodzić.

· Masz ochotę rozruszać kości po kilku godzinach przed komputerem? Przekaż dziecku, że warunkiem zabawy jest ruch i taniec.

· Lubisz rysować? Nakłoń dziecko do wymyślenia zabawy z farbkami plakatowymi i brystolem.

Pomysłów jest wiele, najważniejsze jest jednak, abyś mogła spędzić jakościowy czas na swoich zasadach, naładować baterie i poczuć radość z bycia mamą. 

a

Rodzinny seans

Wszyscy mamy swoje ulubione rodzinne filmy. Większość z nich można znaleźć w popularnych serwisach streamingowych. Czasem w wyszukiwarkę wystarczy wpisać tytuł, by znaleźć swój ulubiony film i obejrzeć go z rodziną, śmiejąc się do rozpuku.

Przegląd ulubionych filmów? Tu nie ingerujemy. Każdy ma swoich ulubieńców, doradzić możemy jedynie, jeśli chodzi o pomysły na przekąski.

a

Wieczorny rytuał pielęgnacyjny

Przechodzimy do najbardziej relaksującego punktu święta każdej mamy, czyli rytuału pielęgnacyjnego. W tym dniu nie zapomnij o sobie! Wszystkie wieczorne obowiązki przekaż partnerowi, a sama… zrób sobie SPA. Maseczka na włosy, maseczka na twarz, długa kąpiel w wannie lub prysznic. Nic nie robi tak dobrze jak możliwość zadbania o siebie. A szczęśliwa mama to szczęśliwa rodzina. 

Mamy dla ciebie kilka sprawdzonych produktów, dzięki którym poczujesz się błogo.

Zadbana psychicznie mama to szczęśliwe dzieci i rodzina

Mamy nadzieję, że nasze porady zyskają waszą aprobatę i zostaną wcielone w życie. Mimo że na co dzień jesteście superbohaterkami, które nie skarżąc się, wykonują wszystkie swoje obowiązki, targając ciężkie siaty wypełnione zakupami z ALDI, w tym szczególnym dniu dajcie się rozpieścić 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch