Gazetki

Gazetki promocyjne ALDI

Gazetki promocyjne ALDI  - oferta na cały aktualny tydzień

27.06-2.07

Katalog spożywczy

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Od 29.06

Katalog Moda i Dom

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
27.06-2.07

Pełny katalog

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Oferta Moda i Dom - sprawdź co jeszcze możesz dostać w naszym asortymencie

Wszystkie produkty z naszego asortymentu tekstylnego, dla domu i ogrodu znajdziesz tutaj. Nie przegap żadnej okazji na udane zakupy!

Od 22.06

Zostały ostatnie sztuki

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Od 6.07

Zaplanuj zakupy wcześniej

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
d

Nasze e-gazetki zmieniają się dla ciebie

Dla twojej wygody publikujemy gazetki w podziale na asortyment spożywczy oraz na gazetki z produktami non-food. Niezależnie od tego, ile masz czasu, w naszych gazetkach szybko sprawdzisz, co jest w promocji  i co warto kupić taniej. Zapraszamy do zapoznania się z okazjami oraz na zakupy! Gwarantujemy, że w każdym tygodniu znajdziesz promocje i okazje dla siebie.

Tygodniowe gazetki reklamowe

Tygodniowe gazetki znajdują się w 3 kaflu od prawej. To przegląd najlepszych ofert z całego tygodnia. Przeglądasz promocje tylko raz w tygodniu? Ta opcja jest dla ciebie! W naszych gazetkach znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz: okazje na produkty świeże, asortyment dla dzieci, ale też wyjątkowo niskie ceny na jakościowe tekstylia i wyjątkowy asortyment AGD. Sprawdź!

Jakie promocje znajdziesz w naszych gazetkach?

W każdej naszej gazetce znajdziesz promocje na najbardziej potrzebne, codzienne produkty spożywcze. W kategoriach owoce i warzywa, nabiał, pieczywo oraz mięso, a także wędliny znajdują się liczne promocje. Promocje w naszych gazetkach na owoce i warzywa sięgają nawet do 60%. Na inne produkty food mamy promocje sięgające do 48%.

Belka dni pormocji

W jakich dniach zaczynają się promocje w ALDI?

Promocje w naszej sieci sklepów zaczynają się w poniedziałki. Od poniedziałku znajdziesz w naszym asortymencie produkty spożywcze w atrakcyjnych cenach, chemię domową i kosmetyki. 

Szukasz wyjątkowej oferty? Nie ma problemu! W każdym tygodniu mamy coś specjalnego, czyli akcje tematyczne. COŚ na ten tydzień, to nasza odpowiedź na potrzeby wymagającego klienta, który lubi być zaskakiwany. W naszej ofercie pojawiają się tygodnie: czeskie, włoskie, akcje XXL czy amerykańskie. Gwarantujemy nietuzinkowe produkty w atrakcyjnych cenach.

Specjalne miejsce na liście akcji tygodniowych ma COŚ TANIEGO NA WEEKEND. Wszyscy kochamy weekend, dlatego w ALDI przygotowujemy się do niego już w czwartek. W czwartek w naszym asortymencie pojawiają się nowe promocje spożywcze. Z produktów dostępnych w weekednowej akcji wyczarujesz tanie pyszne dania na sobotnie spotkanie z przyjaciółmi czy niedzielny obiad z bliskimi.

Tekstylia i produkty do domu wprowadzamy do asortymentu w środy – w akcji COŚ SUPER od środy oraz w soboty w akcji COŚ SUPER od soboty.  W naszym asortymencie znajdują się te produkty, które są najbardziej potrzebne. Odzież, w tym odzież wysokiej jakości dla dzieci. W naszej ofercie mamy też okazje na tekstylia domowe, dzięki zakupowi których wystrój wnętrza będzie tani a efekt końcowy spektakularny! Oczywiście to nie wszystko! W naszej bogatej ofercie znajdziesz ubrania XXL, akcesoria samochodowe, sprzęt ogrodowy i wiele innych. Warto śledzić nasze gazetki promocyjne, by być na bieżąco.

Belka z komputerem

Czy warto śledzić gazetki promocyjne?

Zakupy spożywcze robimy prawie codziennie, na jedzenie wydajemy coraz więcej, wydaje się, że uważne śledzenie promocji i obniżek cenowych może realnie wpłynąć na oszczędności w domowym budżecie. W szczególności warto zwrócić uwagę na obniżki, jakie w ALDI znajdziesz na owoce i warzywa - sięgają one nawet połowy wartości produktu. Co tydzień w naszych gazetkach znajdują się obniżki na pieczywo oraz nabiał. A z obniżkami, jakie znajdziesz w akcji PRZEWEEKEND - którą zaczynamy w czwartek - bez problemu zaplanujesz mięsny, niedzielny, obiad w super cenie.

Belka z dniami akcji

Kiedy szukać promocji?

Najlepiej gazetek reklamowych szukać w niedzielę. Nasze gazetki z promocjami na następny tydzień będą już wtedy dostępne na stronie. Od poniedziałku będziesz w stanie kupić wszystko, czego potrzebujesz i zaplanować całe zakupy. Gotową listę możesz przesłać e-mailem do partnera czy członka rodziny. Zakupy mogą być łatwe i tanie!

Jesteś mobilny i lubisz wszystko mieć pod ręką? Nie ma problemu. Pobierz naszą aplikację na iOS lub na Android. Listę, możesz zrobić w dowolnym miejscu i przesłać ją Messengerem. Koniec z zapisywaniem na karteczkach! Dzięki aplikacji możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, śledząc ofertę promocyjną na najlepsze produkty o wysokiej jakości.

Belka oszczędzanie

Promocja w gazetkach ALDI - jak planować oszczędzanie?

Czy wiesz, że na naszej stronie mamy funkcjonalność listy zakupowej, która ułatwia planowanie? Po zapoznaniu się z gazetką ofertową, możesz wejść w zakładkę oferty. W zakładce znajdziesz wszystkie produkty z gazetki, a pod nimi przycisk "dodaj do listy". Taka lista pozwoli ci zaplanować cały tydzień zakupów.

Produkty nonfood w naszej ofercie - czy znajdziesz promocyjne ceny na tekstylia i domowe gadżety?

W naszych gazetkach nie znajdziesz dodatkowych wlepek z informacją o przecenach na non-food, to jest na odzież, obuwie, tekstylia do domu i małe AGD. Nasze ceny są najlepszymi możliwymi cenami dla jakości, jaką oferujemy. Nasze produkty są trwałe, wytwarzane w etyczny sposób, wykonane z najwyższą możliwą starannością. Nie zawyżamy sztucznie ich wartości, by następnie obniżyć ich cenę. W sklepie ALDI znajdziesz wszystko w kategorii non-food tak tanio, jak to tylko możliwe.

d

Zobacz nasze gazetki specjalne

Gazetka CR  niemarnuJEMY

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA NIEMARNOWANIA ŻYWNOŚCI - GAZETKI

Kampania „Nie marnuJEMY” ma na celu edukację w zakresie racjonalnego gospodarowania żywnością. W tegorocznej odsłonie zaplanowaliśmy działania zarówno w naszych sklepach jak i w social mediach. Przygotowaliśmy specjalną gazetkę, w której zbieramy w przystępnej formie inspiracje i porady, które – w myśl idei zero waste – przyczyniają się do niemarnowania żywności.

My pomagamy! Ty też możesz

W naszych działaniach wspierają nas eksperci – w tegorocznej kampanii Sylwia Majcher podpowie nam, jak nie marnować i wykorzystywać jedzenie do końca.

ekologia dla dzieci

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA EKOLOGII DLA DZIECI - GAZETKI

ALDI Nord, a tym samym ALDI Polska, cały czas działa na rzecz ochrony środowiska. Nieustannie wprowadza nowe rozwiązania, które wynikają z troski o ziemię, o nas, nasze życie i zdrowie. Wierzymy, że każda - nawet mała! - zmiana zachowania, ma znaczenie. Dlatego stawiamy na edukację i budowanie świadomości ekologicznej już od dziecka.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch