ALDI w Mielcu - ul. Drzewieckiego

30 marca ALDI otwiera nowy sklep w Mielcu, znajdujący się w przy ul. Drzewieckiego 42. Od 30.03 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej

ALDI w Lublinie - ul. Nałkowskich

2 lutego ALDI otwiera nowy sklep w Lublinie, znajdujący się w przy ul. Nałkowskich 211. Od 2.02 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej

ALDI w Szczecinie - ul. Przyjaciół Żołnierza

12 stycznia ALDI otwiera nowy sklep w Szczecinie, znajdujący się w przy ul. Przyjaciół Żołnierza 128. Od 12.01 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej

ALDI w Bydgoszczy - ul. Andersena

12 stycznia ALDI otwiera nowy sklep w Bydgoszczy, znajdujący się w przy ul. Andersena 1. Od 12.01 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej

ALDI w Jaworze - ul. Limanowskiego

27 kwietnia ALDI otwiera nowy sklep w Jaworzu, znajdujący się w przy ul. Limanowskiego 27. Od 27.04 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej

ALDI w Łowiczu - ul. Jana Pawła II

27 kwietnia ALDI otwiera nowy sklep w Łowiczu, znajdujący się w przy ul. Jana Pawła II 1B. Od 27.04 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej

ALDI w Krotoszynie - ul. Kobylińska

27 kwietnia ALDI otwiera nowy sklep w Krotoszynie, znajdujący się w przy ul. Kobylińskiej 1 (Park Handlowy Mozaika). Od 27.04 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej

ALDI w Poznaniu - ul. 28 Czerwca 1956 r. 388

3 czerwca ALDI otwiera nowy sklep w Poznaniu, znajdujący się w przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 388 Od 3.06 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
g

ALDI w Olkuszu - al. 1000-lecia 12 A

13 lipca ALDI otwiera na nowo sklep w Olkuszu, znajdujący się w przy al. 1000-lecia 12 A. Od 13.07 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
g

ALDI w Ostródzie ul. Jana III Sobieskiego 11a

3 sierpnia ALDI otwiera na sklep w Ostródzie, znajdujący się w przy ul. Jana III Sobieskiego 11a. Od 3.08 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
g

ALDI w Szczecinie, ul. Sobola 1

17 sierpnia ALDI otwiera na sklep w Szczecinie, znajdujący się w przy ul. Sobola 1. Od 17.08 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
g

ALDI w Elblągu, ul. Fromborska 29

24 sierpnia ALDI otwiera na sklep w Elblągu, znajdujący się w przy ul. Fromborskiej 29. Od 24.08 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
g

ALDI w Morągu, ul. Kruszewnia 1

24 sierpnia ALDI otwiera na sklep w Morągu, znajdujący się w przy ul. Kruszewnia 1. Od 24.08 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
g

ALDI w Grajewie, ul. 9 Pułku Strzelców Konnych 2

24 sierpnia ALDI otwiera na sklep w Grajewie, znajdujący się w przy ul. 9 Pułku Strzelców Konnych 2. Od 24.08 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
g

ALDI w Toruniu, ul. Szosa Lubicka 1

7 września ALDI otwiera na sklep w Toruniu, znajdujący się w przy ul. Szosa Lubicka 1. Od 7.09 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
g

ALDI w Gdańsku, ul. Władysława Czermińskiego 4

7 września ALDI otwiera na sklep w Gdańsku, znajdujący się w przy ul. Władysława Czermińskiego 4. Od 7.09 czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń – wielka obniżka cen naszych produktów.

Więcej
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch