1. Strona główna
  2. Szerokie alejki i 1001 powodów
Szerokie alejki i 1001 powodów

Szerokie alejki  header

Szerokie alejki i 1001 powodów by wpaść do ALDI

ALDI zawsze stało na straży prostoty. Wierzymy, że zakupy muszą być proste, szybkie i przyjemne. Właśnie dlatego stawiamy na kilka prostych zasad, zarówno w trakcie budowy naszych sklepów, jak i potem, kiedy towarujemy i obsługujemy sklepy na bieżąco.

1. Szerokie alejki, bo nikt nie lubi się cisnąć.

Nasze alejki mają 2 metry szerokości. Od tego właśnie wychodzimy budując nasze sklepy. Można powiedzieć, że w Polsce byliśmy pierwszym dyskontem, który dbał o odpowiedni dystans społeczny, zanim stało się to konieczne. Wychodzimy z założenia, że przyjemne zakupy nie mogą mieć miejsca, kiedy czujemy się nadmiernie otoczeni przez ludzi i produkty.

Oznakowanie

2. Dobre oznakowanie

Nasze alejki są oznakowane w taki sposób, abyś mógł łatwo zrobić zakupy. Na ścianach znajdują się odpowiednie oznakowania. Prawie wszystkie sklepy w naszej sieci mają ten sam rozkład. Zaczynamy od pieczywa i asortymentu śniadaniowego, by potem móc łatwo ogarnąć wzrokiem produkty suche, owoce i warzywa czy chłodnie.  Po drodze zawsze znajdują się kosze z wyjątkowym asortymentem akcyjnym. Przy kasach produkty dla zwierząt, dla domu, aż wreszcie kosze z okazjami w super cenach.

Każdy nasz sklep jest jasny i nowoczesny, a produkty staramy się mieć poukładane tak, aby patrzenie na nie sprawiało Ci przyjemność. Nasz personel przykłada wyjątkową wagę do tego, by sklep był schludny i czysty.

Prawie wszystkie sklepy w naszej sieci mają ten sam rozkład

Plan sklepu 1001

3. Świeże z ALDI

Podstawowym powodem, dla którego zatrzymujemy się przy jakimś sklepie i robimy w nim zakupy jest fakt, że znajdziemy w nim świeże i jakościowe produkty. Na całe szczęście mamy je w ALDI i szczególnie dbamy o ich wysoką jakość.

Świeże z ALDI

Świeże pieczywo

Wypiekane systematycznie, zawsze chrupiące i pachnące. Co więcej składy naszego pieczywa nie mają nic do ukrycia! W każdym naszym sklepie możecie znaleźć książeczki z informacją o składach i pochodzeniu produktu! Czyż to nie wspaniała informacja? A jeśli nie wierzycie na słowo, cóż - mamy dla was obraz. Zobaczcie jak Klub Komediowy testuje nasze produkty – to doprawdy gorący materiał.

Świeże mięso

Świeże mięso

Dbamy o to, abyś w naszym asortymencie zawsze znajdował najświeższe i najbardziej jakościowe mięso. Nasze marki własne Wędliniarnia i Mięsne Specjały oferują tylko takie produkty. Nasi dostawcy muszą spełniać bardzo rygorystyczne europejskie standardy, a produkty są badane i testowane regularnie przez zewnętrzne palcówki badawcze. Nasz personel dba o to, by przeglądać datowanie produktów i na bieżąco przeceniać produkty, których termin powoli mija. Wszystkie produkty mięsne są traktowane przez nas ze szczególną uwagą, jeśli chodzi o proces łańcucha chłodzenia. Począwszy od transportu, poprzez przechowywanie na magazynie, aż do tego, w jakich warunkach są przechowywane na półkach chłodni sklepowych.

Mięsne Specjały

7695
pr
18,99 ***
Cena za kg

MIĘSNE SPECJAŁY Szynka premium

Szynka premium
76
p
8,49 ***
360-g-Opak. 1 kg = 23,58

MIĘSNE SPECJAŁY Schab wieprzowy

Schab wieprzowy
a
a
DOSTĘPNE 01.09-30.04 10,99
Cena za kg

MIĘSNE SPECJAŁY Kaczka

Kaczka
12
pr
12,99 ***
560-g-Opak. 1 kg = 23,20

MIĘSNE SPECJAŁY Karkówka wieprzowa

Karkówka wieprzowa

Wędliniarnia

k
s
22,90 ***
1-kg

WĘDLINIARNIA Szynka klasyczna

Szynka klasyczna
a
a
9,49 ***
500-g-Opak. 1 kg = 18,98

WĘDLINIARNIA Kiełbasa biała z szynki

Kiełbasa biała z szynki
g
z
7,99 ***
250-g-Opak. 100 g = 3,20

WĘDLINIARNIA Kiełbasa krakowska parzona

Kiełbasa krakowska parzona
cd
klos
4,99
120-g-Opak. 100 g = 4,16

WĘDLINIARNIA CLASSIC Kabanosy drobiowo-wieprzowe

Kabanosy drobiowo-wieprzowe

Wędliniarnia Premium

d
a
4,29
100-g-Opak.

WĘDLINIARNIA PREMIUM Polędwica sopocka

Polędwica sopocka
1320
Bez glutenu
6,99 ***
Opak. 175 g 100 g = 3,99

WĘDLINIARNIA PREMIUM Kabanosy

Kabanosy
2
11,99
450-g-Opak. 1 kg = 26,64

WĘDLINIARNIA PREMIUM Kiełbasa śląska z szynki

Kiełbasa śląska z szynki
a
d
7,99 ***
230-g-Opak. 100 g = 3,47

WĘDLINIARNIA PREMIUM Kiełbasa polska długodojrzewająca

Kiełbasa polska długodojrzewająca
Świeży nabiał

Świeży nabiał

Nie ma chyba drugiej tak mocnej kategorii w ALDI! Kto nie zna naszego serka śmietankowego w wiaderku, czy sera Brie, szybko musi nadrobić zaległości! Jesteśmy dumni, że w naszym asortymencie nabiałowym znalazły się tak lubiane i jakościowe produkty. Mocne marki własne ALDI w asortymencie nabiałowym to nie wszystko. Stale dbamy o to, by utrzymały te najwyższe standardy zlecając badania produktów, testując mleczarnie i linie produkcyjne. Staramy się nie zawieźć kubków smakowych naszych klientów. Nadto na naszych półkach chłodniczych znajdziesz produkty z Polskiego Mleka. Wybieraj markę Rzeka z Mleka a będziesz miał pewność że wspierasz polskich producentów. Dodatkowo możesz liczyć na to, że wszystkie produkty są rygorystycznie sprawdzane, jeśli chodzi o datę przydatności do spożycia. Mleczny Żniwiarz wcale im nie grozi.

Świeże owoce i warzywa

Świeże owoce i warzywa

To kategoria, którą bardzo prężnie rozwijamy. Starając się aby na naszych półkach gościły nie tylko duże ilości produktów, ale też aby te dostępne były jak najbardziej jakościowe, zdrowe, nieopryskiwane przed zbiorem, bez zawartości niepożądanych substancji chemicznych. W tym celu systematycznie kontrolujemy dostawy i wchodzimy w długotrwałe relacje z dostawcami co do których mamy pewność że działają w zgodzie z naszymi wartościami. Na naszych półkach znajdziesz sezonowe warzywa i owoce z Polski. Staramy się stawiać na Polskich dostawców zawsze, gdy jest to możliwe. Dzięki temu produkty zachowują jędrność i soczystość na dłużej. Na naszych produktach lub na naszej stronie www zawsze znajdziesz konkretną informację, skąd pochodzi dany produkt.

Aby jeszcze lepiej czuwać nad jakością sprzedawanych produktów, część naszych dostawców, sadowników i rolników produkuje dla nas produkty, sprzedawane pod marką własną ALDI Świeże Jesz! Dzięki temu nasze pomidory i ogórki znamy już od pestki i wiemy jak czule i przez kogo były hodowane.

ŚwieżeJesz - Owoce

Borówki ŚwieżeJesz
x
5,99 ***
125-g-Opak. 100 g = 4,79

ŚWIEŻEJESZ Borówki amerykanskie

Borówki amerykanskie
x
5,49 ***
Sztuka

ŚWIEŻEJESZ Mango

Mango

ŚwieżeJesz - Warzywa

x
3,99 ***
Sztuka

ŚWIEŻEJESZ Brokuł

Brokuł
x
x
4,99 ***
Opak.

ŚWIEŻEJESZ Zioła w doniczce

Zioła w doniczce
x
x
7,99 ***
5-kg-Opak. 1 kg = 0,90

ŚWIEŻEJESZ Ziemniaki jadalne

Ziemniaki jadalne
x
3,99 ***
210-g-Opak. 100 g = 1,60

ŚWIEŻEJESZ Sałata rzymska mini

Sałata rzymska mini
x
x
3,99 ***
50/150-g-Opak. 100 g = 7,98/2,66

ŚWIEŻEJESZ Kiełki

Kiełki

4. Opinie zebrane podczas Wielkiego Testu Produktów ALDI

W 2020 roku prowadziliśmy szeroką kampanię, której celem było zachęcenie klientów do testowania naszych produktów marek własnych. Daliśmy możliwość zapisania się do Wielkiego Testu, a osoby wybrane do tego wydarzenia otrzymały od nas produkty, które mogły ocenić na skali od 1 do 5 gwiazdek. Bez presji, bez nacisku, chcieliśmy uzyskać konkretne dane, dotyczące jakości naszych produktów. Wszystkie oceny były dla nas równie ważne.  

Od zawsze wiedzieliśmy, że na naszych półkach sklepowych znajdują się prawdziwe rarytasy i nie myliliśmy się. Oceny naszych Testerów potwierdziły, że mamy czym się chwalić i że warto do nas wracać. Bo – RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.