Zrezygnuj z usługi

  1. Strona główna
  2. Zrezygnuj z usługi
Podaj swój adres e-mail i kliknij "Zrezygnuj z usługi".
Wskazówka
  • Proszę wypełnić przynajmniej pola oznaczone *.
  • Po wprowadzeniu i wysłaniu adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego zostaniesz przekierowany do strony potwierdzenia.

Możliwe, że źle wpisałeś swoje dane?

Niestety Twój adres e-mail jest niepoprawny lub nie został znaleziony w bazie. Prosimy podać swój adres e-mail ponownie.Twój zespół ALDI

Potwierdzamy Twoją rezygnację z usługi!

Wyrejestrowanie Twojego adresu e-mail z usługi przypominania ALDI zakończyło się pomyślnie. Po wypisaniu wskazanego adresu e-mail, nie można już korzystać z usługi przypominania za jego pośrednictwem.

Aby powrócić do korzystania z usługi za pomocą poczty e-mail, wystarczy ponownie zalogować swój adres e-mail na formularzu przy naszych artykułach promocyjnych.
Twój zespół ALDI

Możliwe, że źle wpisałeś swoje dane?

Niestety Twój numer telefonu jest niepoprawny lub nie został znaleziony w bazie.

Prosimy podać swój numer ponownie.

Twój zespół ALDI

Potwierdzamy Twoją rezygnację z usługi!

Wyrejestrowanie Twojego numeru telefonu z usługi przypominania ALDI zakończyło się pomyślnie. Po wypisaniu wskazanego numeru, nie można już korzystać z usługi przypominania za jego pośrednictwem. Aby powrócić do korzystania z usługi za pomocą SMSów, wystarczy ponownie zalogować swój numer telefonu na formularzu przy naszych artykułach promocyjnych.

Twój zespół ALDI

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.