Zrezygnuj z usługi

  1. Strona główna
  2. Zrezygnuj z usługi
Podaj swój adres e-mail i kliknij "Zrezygnuj z usługi".
Wskazówka
  • Proszę wypełnić przynajmniej pola oznaczone *.
  • Po wprowadzeniu i wysłaniu adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego zostaniesz przekierowany do strony potwierdzenia.

Możliwe, że źle wpisałeś swoje dane?

Niestety Twój adres e-mail jest niepoprawny lub nie został znaleziony w bazie. Prosimy podać swój adres e-mail ponownie.Twój zespół ALDI

Potwierdzamy Twoją rezygnację z usługi!

Wyrejestrowanie Twojego adresu e-mail z usługi przypominania ALDI zakończyło się pomyślnie. Po wypisaniu wskazanego adresu e-mail, nie można już korzystać z usługi przypominania za jego pośrednictwem.

Aby powrócić do korzystania z usługi za pomocą poczty e-mail, wystarczy ponownie zalogować swój adres e-mail na formularzu przy naszych artykułach promocyjnych.
Twój zespół ALDI

Możliwe, że źle wpisałeś swoje dane?

Niestety Twój numer telefonu jest niepoprawny lub nie został znaleziony w bazie.

Prosimy podać swój numer ponownie.

Twój zespół ALDI

Potwierdzamy Twoją rezygnację z usługi!

Wyrejestrowanie Twojego numeru telefonu z usługi przypominania ALDI zakończyło się pomyślnie. Po wypisaniu wskazanego numeru, nie można już korzystać z usługi przypominania za jego pośrednictwem. Aby powrócić do korzystania z usługi za pomocą SMSów, wystarczy ponownie zalogować swój numer telefonu na formularzu przy naszych artykułach promocyjnych.

Twój zespół ALDI

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.
Brak podanego kontaktu
Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.