Hot-dog amerykański

Hot-dog amerykański

łatwy

30min.

4 Porcje
520 g kapusty kiszonej Klostergarten
2 łyżki stołowe płynnego miodu wielokwiatowego
2 łyżki stołowe musztardy do hot dogów Trader Joe’s*
4 parówki
4 bułki do hot dogów
4 łyżeczki ketchupu do hot dogów Trader Joe’s*
40 g Ogórków w plastrach Trader Joe’s*
4 łyżki stołowe Cebulki prażonej Trader Joe’s*
4 łyżki stołowe tartego sera cheddar (do znalezienia w lodówce)
*Zaznaczone artykuły są dostępne w naszej ofercie w ramach akcji tematycznej dotyczącej kuchni amerykańskiej I nie wchodzą w skład naszej stałej oferty. Pomimo naszych starań istnieje prawdopodobieństwo, że artykuły te zostaną wysprzedane w dniu rozpoczęcia akcji niedługo po otwarciu sklepu. Nasza aktualną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz w gazetce reklamowej w każdym sklepie ALDI.
Poleć przepis

Krok 1.

Do garnka włóż kapustę kiszoną z miodem , musztardą i pięcioma łyżkami stołowymi wody, a następnie duś przez ok. 30 minut pod przykryciem. Parówki podgrzej w gorącej, ale nie gotującej się wodzie. 

 

Krok 2.

Piekarnik rozgrzej do 200°C (górna i dolna grzałka) lub do 180°C (termoobieg). Przekrój bułki do hot dogów, nałóż na nie ketchup, odrobinę przygotowanej wcześniej kapusty z musztardą, kilka plasterków ogórka, parówki i prażonej cebulki. 

Krok 3.

Gotowe wypełnione bułeczki ułóż na blasze do pieczenia, na górę dodaj cheddar I piecz przez ok. 5-10 minut, aż ser się rozpuści. Hot dogi podawaj z pozostałą kapusta kiszoną. 

Poleć przepis
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch