Biszkopt Królowej Wiktorii

Biszkopt Królowej Wiktorii

średni

15min.

25min.

6 Porcje
225 g mąki
2 łyżeczki proszku do pieczenia Albona
3 duże jajka z wolnego wybiegu Hofland
225 g drobnego cukru
125 g masła Milsani
100 g margaryny Buttella
1 słoik dżemu truskawkowego Confifructa
200 ml bitej śmietany Milsani
cukier puder
Poleć przepis

Krok 1.

Rozgrzej piekarnik do 180 stopni Celsjusza. Lekko nasmaruj dwie patelnie do pieczenia. Wyrównaj spód lekko natłuszczonym pergaminem do pieczenia.

Krok 2.

W dużej misce przesiej mąkę i proszek do pieczenia. Za pomocą miksera stojącego lub elektrycznego miksera ręcznego wymieszaj jajka, cukier, mąkę i proszek do pieczenia, a także zmiękczone masło i margarynę, aż do całkowitego połączenia. Mieszanka powinna mieć miękką, opadającą konsystencję. Jeśli nie masz miksera elektrycznego, użyj drewnianej łyżki.

Krok 3.

Rozłóż ciasto równomiernie między patelniami i delikatnie wygładź powierzchnię ciast. Wrzuć je na środkową półkę rozgrzanego piekarnika i piecz przez 25 minut lub do momentu, aż biszkopty dobrze wyrosną i będą złotobrązowe. Jeśli zbyt szybko się przyrumieniają, nieznacznie obniż temperaturę.

Krok 4.

Po ich uniesieniu i zabarwieniu możesz otworzyć drzwi. Delikatnie naciśnij środek biszkoptu - powinien łatwo odskoczyć. Wyjmij biszkopty z piekarnika i chłodź przez 5 minut.

Krok 5.

Po 5 minutach powinny zacząć się kurczyć od boków patelni. Ostrożnie odwróć biszkopty, aby całkowicie ostygły. Po schłodzeniu umieść jeden biszkopt, upieczoną stroną do dołu, na talerzu. Przykryj grubą warstwą dżemu truskawkowego.

Krok 6.

Następnie nałóż jeszcze grubszą warstwę bitej śmietany. Nałóż drugi biszkopt i posyp cukrem pudrem i udekoruj świeżymi truskawkami, jeśli chcesz.

Poleć przepis
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch