BIO jaja
BIO jaja

2 / 24

WESOŁY KURNIK Jaja BIO

Sprawdź nasze BIO jaja w ALDI!

ekologiczne

12,99 ***
10-szt.-Opak. 1 szt. = 1,30
d

BIO jaja

Jaja z chowu ekologicznego. Produkt zawiera 10 szt. jaj, minimalna masa netto to 500 g. Wybierając produkty oznaczone zielonym listkiem, wybierasz produkty uprawiane, bądź hodowane bez zastosowania środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych. W przypadku jaj BIO oznacza to że kury, które zniosły jaja były karmione paszą pochodząc z upraw kontrolowanych. Certyfikacja BIO odnawiana jest co roku, a każdy producent posługujący się tym certyfikatem musi spełnić szereg wytycznych, które pozwolą mu na przedłużenie certyfikatu.

Skład:

WARTOŚĆi ODŻYWCZE 100 g/ml
Wartość energetyczna 582 kJ / 139 kcal
Tłuszcz 9,7g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,0g
Węglowodany 0,6g
w tym cukry 0g
Białko 12,5g
Sól 0,4g

Jak przechowywać i spożywać BIO Jaja:

Przechowywanie jaj nie jest problematyczne. Zakupiony produkt należy opłukać i włożyć do lodówki. Jeśli jednak w lodówce mamy stosunkowo dużo jaj zakupionych w różnym czasie i chcemy sprawdzić ich świeżość, można zrobić to w łatwy sposób. Jak sprawdzić świeżość jaj? Nalej wody do szklanki, delikatnie włóż do niej jajko. Jeśli jajko zatonie, oznacza to, że jest świeże i może pozostać w lodówce. Jajko dryfujące po powierzani szklanki nie nadaje się już do spożycia, należy je wyrzucić. Jeśli Jajko zanurzy się w wodzie ale nie opadnie na samo dno, oznacza to, że jego świeżość jest na pograniczu, warto takie jajko spożyć w pierwszej kolejności

Dodatkowe infromacje na temat BIO Jaj:

Jajka należy wybierać rozważnie i decydować się na takie które nam najbardziej opowiadają, jak to zrobić? Należy właściwie odczytać etykietę: • 0 – jajka z chowu ekologicznego • 1 – jajka od kur z wolnego wybiegu, czyli od takich kur, które mogły wychodzić z kurnika • 2 – jaja z chowu ściółkowego, od kur które nie mogły wyjść z kurnika ale mogły się po nim przemieszczać • 3 – jaja pochodzące z chowu klatkowego

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch