Przekąski sylwestrowe

  1. Strona główna
  2. Przepisy
  3. Przekąski sylwestrowe

Przekąski sylwestrowe

Przekąski na Sylwestra – co przygotować na imprezę sylwestrową?

Sylwester to najważniejsza impreza w roku. Przygotowania do niej obejmują m.in. zakup świecących kreacji, ozdób oraz fajerwerków. Również w zakresie menu nie powinniśmy poprzestawać na zwykłych potrawach. Znajdź inspiracje i wypróbuj nasze przekąski na sylwestra!

Przekąski na Sylwestra – przepisy

Nowy Rok powinien być przywitany w szampańskim nastroju. Pomogą w tym samodzielnie przygotowane przekąski sylwestrowe. Gotowe przepisy sprawią, że nie musisz głowić się nad ciekawymi daniami. Sprawdź, jak szybko przygotować przekąski, które zachwycą wszystkich gości.

Jak skomponować menu sylwestrowe?

Wybór menu powinien uwzględniać klimat, w jakim zostanie zorganizowana impreza sylwestrowa. Jeśli narzucony został konkretny motyw tematyczny, możesz pokusić się o przygotowanie dań dopasowanych np. do tradycji kulinarnych danego kraju.

 

Przemyśl również upodobania swoich gości. Jeśli część z nich nie je mięsa, konieczne będzie przygotowanie również propozycji bezmięsnych. Niezależnie od tego zadbaj, aby sylwestrowe przekąski nie były monotematyczne. Podziel przepisy na typy i uwzględnij w sylwestrowym menu zarówno warzywa i owoce, jak i produkty mączne oraz mięsne.

Jakie przekąski sylwestrowe przygotować?

Planując imprezę sylwestrową, postaw przede wszystkim na szybkie przekąski. Idealnie sprawdzą się wszystkie te, które bez trudu można wziąć do ręki albo spożyć jednym kęsem. Na sylwestrowych imprezach rekordy popularności osiągają przekąski z ciasta francuskiego z nadzieniem m.in. z boczku, szpinaku czy owoców, tartaletki, babeczki na słodko i na słono, mini tortille i kanapki.

 

Do tego dodaj sałatki – najlepiej nie tylko tradycyjne, ale również m.in. ziemniaczane czy makaronowe. Dania na sylwestra warto również zaplanować w wersji na ciepło. W tym zakresie świetnie sprawdzą się pizza, zapiekanki i makarony.

Przekąski na Sylwestra na zimno czy na ciepło – na co postawić?

Przekąski na zimno stanowią najczęściej większość na imprezach sylwestrowych. Są wygodne, ponieważ można je spożywać przez cały okres zabawy. Przekąski na ciepło nie powinny jednak być całkiem pominięte. Gorący posiłek w czasie sylwestrowej imprezy doda energii i pozwoli świętować Nowy Rok do samego rana.

Szybkie przekąski na imprezę sylwestrową

Chcesz przygotować ciekawe przystawki na sylwestra, ale nie masz pomysłu, jak je wybrać? Skorzystaj z naszych gotowych przepisów. Znajdziesz tam szereg inspiracji na dania, które nie wymagają dużego nakładu pracy. Wszystkie niezbędne składniki do ich przygotowania znajdziesz w ALDI.

Najpopularniejsze przekąski sylwestrowe

Są takie przekąski na sylwestra, bez których większość z nas nie wyobraża sobie imprezy z okazji Nowego Roku. Twoi goście będą zachwyceni, gdy je przygotujesz. Zweryfikuj nasze propozycje i sprawdź, jakie menu sylwestrowe sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Oryginalne przekąski na Sylwestra

Nie lubisz nudy, zwłaszcza na talerzu? Oryginalne przekąski na sylwestra to pozycja obowiązkowa na Twojej imprezie. Jeśli nie masz pomysłu na przygotowanie dań dla swoich gości, zapoznaj się z naszymi inspiracjami. Wszystkie przekąski na sylwestra wykonasz szybko i bez konieczności poświęcania wielu godzin na szukanie niezbędnych składników.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch