Nasz świat kosmetyków

  1. Strona główna
  2. Nasz świat kosmetyków

Kosmetyki w ALDI

Kosmetyki dla Pań

Kremy, peelingi, toniki - zachowaj młodość przez długi czas i ciesz się atrakcyjnym wyglądem. Staramy się, aby nasze kosmetyki nie zawierały niepotrzebnych składników, a ich stosowanie było maksymalnie przyjemne.

Więcej

Kosmetyki dla Panów

Kosmetyczka zadbanego Pana to już nie tylko pianka i maszynka do golenia oraz woda kolońska, choć te również znajdują się w naszym asortymencie. W ofercie ALDI Panowie znajdą dla siebie kremy do twarzy oraz całą gamę kosmetyków do stylizacji włosów.

Więcej

Kosmetyki do mycia i kąpieli

Mydła do rąk, żele pod prysznic oraz płyny do kąpieli - to kosmetyki potrzebne w każdym domu. W naszym asortymencie znajdują się te o dobrych składach i przyjemnych zapachach, które uprzyjemnią Twoją poranną i wieczorną rutynę pielęgnacyjną.

Więcej

Higiena jamy ustnej

Aby nasze uzębienie cieszyło się długo dobrą kondycją, ważne jest, by odpowiednio o nie zadbać. W asortymencie marki EURODONT znajduje się wszystko to, co sprawi, że nasz uśmiech będzie lśnił, a wizyta u dentysty będzie formalnością.

Więcej

Staramy się abyś w naszych sklepach znalazł wszystko, czego Ci potrzeba, jak również o to, aby nasze produkty miały optymalną cenę. To co jest dla nas najważniejsze, to jakość. W naszym asortymencie kosmetycznym oraz higienicznym znajdziesz mydła, żele, jak również produkty do golenia czy higieny jamy ustnej. Dokonując wyboru kosmetyków marek własnych ALDI, masz pewność, że produkty te są bezpieczne, wielokrotnie przetestowane i badane na bieżąco, a zakupione produkty będą dobre dla Ciebie i dla Twojej rodziny!

Sprawdź nasz asortyment, dowiedz się co możemy Ci zaoferować

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.