6766
6766
6766
6766
6766
6766
6766
6766

85 / 94

TREMONDI Salami międzynarodowe

Salami suszone na powietrzu ze smakowymi dodatkami. To długo dojrzewająca kiełbasa z charakterystycznym lekkim pleśniowym nalotem. Odpowiednio dobrane składniki i proces fermentacji sprawiają, że nasze salami ma wspaniały smak, aromat oraz przedłużoną trwałość.

Wykorzystasz je jako dodatek do pizzy, zupy, na kanapkę lub jako przystawkę. Wystarczy, że zdjemiesz folię i położysz na stole - elegancko ułożone plasterki są gotowe do podania!

Dostępne rodzaje:

Salami francuskie - kiełbasa wieprzowa drobno rozdrobniona suszona na powietrzu, z delikatną powłoką pleśni na brzegach 100g produktu wypordukowano z 160 g mięsa wieprzowego.

- Salami francuskie z serem Comte- kiełbasa wieprzowa drobno rozdrobniona wędzona z dodatkiem sera Comte czarnego w otoczce z czarnego pieprzu. 100g produktu wypordukowano z 137 g mięsa wieprzowego.

- Salami hiszpańskie - kiełbasa wieprzowa drobno rozdrobniona suszona na powietrzu, pikantna. 100g produktu wypordukowano z 143 g mięsa wieprzowego.

- Salami włoskie - kiełbasa wieprzowa drobno rozdrobniona suszona na powietrzu, z dodatkiem włoskiego sera Parmigiano Reggiano z delikatną powłoką pleśni na brzegach 100g produktu wypordukowano z 141 g mięsa wieprzowego.

7,49 ***
100-g-Opak.
pr

W Wielkim Teście Produktów ALDI nasi klienci ocenili produkt na 4,3/5 gwiazdek.

Opinie naszych testerów:

Duża zawartość mięsa w mięsie, co jest mega plusem. Jak na salami nie było ono zbyt tłuste w porównaniu do salami innych marek. Bardzo suche, co uwielbiam. Smakowało jak wysokiej klasy salami, a jednak można je nabyć w ALDI w bardzo przystępnej cenie. - Ada z Wrocławia

Smak jak z dzieciństwa, kiedy jeździłam do babci do Niemiec. Ja jadłam jako przekąskę, natomiast mąż na kanapki. Intensywny smak i nie czuć sztucznych aromatów, jak w przypadku zakupu w innych sklepach. - Izabela z Rudy Śląskiej

W moim przypadku salami sprawiło się genialnie jako główny dodatek do pizzy. Delikatnie przypieczone rozpływało się w ustach. - Jakub z Poznania

Salami to kolejny produkt, który sprawdza się w mojej kuchni. Ja i moja rodzina lubimy go zarówno jako dodatek do tradycyjnych kanapek, jak i do tych podawanych na ciepło, jak na przykład tosty. Rewelacyjnie sprawdził się też jako jeden z dodatków do domowej pizzy. Jest pyszne w smaku, a cieniutkie plasterki, na jakie jest pokrojony, sprawiają, że w szybki i łatwy sposób można go wykorzystać do wielu dań. - Elżbieta z Poznania

Rozpływający się w ustach produkt wysokiej jakości i klasy. Do tej pory nie jadłam tak dobrego salami. Na pewno po nie wrócę do ALDI nie raz. Uwielbiam na kanapce, ze świeżym chlebem i grubszą warstwą prawdziwego masła. - Patrycja z Warszawy

Przeczytaj więcej o Wielkim Teście Produktów ALDI.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch