1. Strona główna
  2. Nasz świat herbaty

Harmonia i relaks

Wysuszone liście herbaty - świat herbaty ALDI Nord

Wybrane specjalnie dla Ciebie - surowce

Surowiec pochodzi z najlepszych roślin i terenów upraw, ostrożnych zbiorów i starannej obróbki.

Więcej
Plantacja herbaty z górami w tle - Świat herbaty ALDI Nord

Wybrane tereny upraw czarnej i zielonej herbaty

Uwarunkowanie klimatyczne, właściwości ziemi, położenie plantacji mają decydujący wpływ na jakość herbaty.

Więcej
Herbata w filiżance z plasterkiem cytryny i miód w słoiczku na białym obrusie – Świat herbaty ALDI Nord

Poradnik herbaciany

Zawiera informacje na temat kilku ważnych wskazówek do przygotowania herbaty: np. przechowywanie, jakość wody, parzenie, dozowanie i czas parzenia.

Więcej
Różne suszone herbaty w małych pojemnikach na białym tle – Świat herbat ALDI Nord

Nasze herbaty – bezkompromisowa jakość

Nasze standardy w doborze surowców gwarantują najwyższą jakość i zapewniają o przestrzeganiu przez wszystkich dostawców ogólnie przyjętych standardów socjalnych i warunków pracy.

Więcej
Różne herbaty w małych miseczkach – Świat herbat ALDI Nord

Rodzaje herbat

Nasze doskonałe produkty mówią same za siebie: tutaj można uzyskać bezpośredni dostęp do wysokiej jakości czarnych, zielonych, ziołowych i owocowych herbat.

Więcej

Od około 5000 lat ludzie zalewają suszone liście krzewu herbaty i otrzymują pyszny napój, pełny smaku i różnorodności - herbatę! Przy czym warto dodać, że wszystkie czarne i zielone herbaty są produkowane w zasadzie z tej samej rośliny - krzewu herbaty. Poprzez krzyżowanie roślin jak i różnorodne uwarunkowania klimatyczne w regionach upraw, w przeciągu wieków powstało wiele nowych rodzajów herbaty, które silnie odróżniają się od siebie zapachem, smakiem i kolorem. To pozwala wyobrazić sobie jak fascynujący i zarazem różnorodny jest świat herbaty.

Każda filiżanka to mała przerwa

Sporządzanie napoju i delektowanie się filiżanką herbaty, za każdym razem zachęca na nowo do chwili relaksu i wyciszenia. Już Laotse, chiński filozof i mistrz opanowania, zalecał picie herbaty każdego dnia po to, by zachować zdrowie i ćwiczyć się w harmonii. Najnowsze badania rzeczywiście potwierdzają, że osoby pijące herbatę są bardziej rozluźnione w życiu codziennym, mniej zestresowane i żyją zdrowiej.

Zapraszamy Cię do odkrywania z każdą filiżanką na nowo różnorodnego świata herbat ALDI. Nasza ekskluzywna marka Westminster zapewnia szeroką ofertę herbat zarówno miłośnikom herbat sypanych, jak i tym, którzy preferują szybkie przygotowanie przy użyciu torebki: od klasycznej czarnej i zielonej herbaty, przez owocową i ziołową, aż do szczególnie ekstrawaganckich mieszanek. Wszystkie nasze produkty cechuje, oprócz wybornego smaku i znakomitej jakości, przekonywujący stosunek ceny do jakości.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.