Wycofanie produktu marki BALTA MARE: Filety śledziowe solone w oleju roślinnym 250 g z datą przydatności do spożycia 31.01.2020 i numerem partii 223727

Nasz świat kawy

Filiżanka kawy i ziarna kawy na stole - świat kawy ALDI Nord

Między uprawą kawowca a gotową filiżanką kawy jest wiele etapów produkcyjnych: już sama uprawa kawowca jest wymagającym zadaniem bo klimat i pielęgnowanie uprawy określają smak i jakość końcowego produktu. Palenie ziaren kawy wymaga wiele staranności, cierpliwości i doświadczenia. To doświadczenie przekłada się na nasze własne marki kawy „Markus“ i „Moreno“, do których doświadczeni na tym polu eksperci przygotowują indywidualne mieszanki kaw dla ALDI. Z dbałości o jakość współpracujemy z palarniami kaw, które dostarczają ziarna wyłącznie dla nas, a dzięki czemu mamy większy wpływ na końcowy smak i aromat naszych produktów.

Uprawa kawy

Region uprawy, zbiór, przetwarzanie i wysyłka: podczas uprawy kawy, na jej smak wpływa wiele czynników.

Więcej

Palarnie kawy

Palenie ziaren kawy jest procesem złożonym, podczas którego, na wielu etapach można wywierać wpływ na późniejszy produkt końcowy.

Więcej

Jakość

Aby zagwarantować doskonały smak naszych marek własnych, kawa przechodzi ciągłe intensywne kontrole jakości od uprawy do gotowego produktu.

Więcej

Zrównoważony rozwój

Jako wiodący dyskont, ALDI Nord nie tylko chce oferować produkty kawowe najwyższej jakości, ale także brać odpowiedzialność za ludzi, przyrodę i środowisko w ich krajach pochodzenia.

Więcej

Nasze marki

Kawa "Markus", "Pełne ziarna Moreno", czy "Moreno w saszetach": Marki ALDI oferują odpowiednią kawę na każdy gust.

Więcej
ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.