Nasze marki

Sprzedawczyni przy regale z kawą ALDI – marki ALDI Nord

Również w przypadku kawy stawiamy na nasze marki własne, aby móc zaoferować naszym Klientom najlepszą jakość w korzystnej cenie.

Moreno

Moreno Bio Caffè CREMA z ALDI Nord

Kawy Moreno nadają się do stosowania w różnych ekspresach do kawy. Pełne ziarna nadają się do parzenia w ekspresach, dzięki czemu kawa na wierzchu pokryje się delikatną pianką zwaną „crema". Zgodnie z włoską tradycją ziarna zostają uszlachetnione podczas łagodnego i długotrwałego procesu palenia. Kawy w saszetkach Moreno nadają się do parzenia w ekspresach na saszetki powszechnie dostępnych na rynku. Kapsułki z różnego rodzaju kawą są kompatybilne z ekspresami do kawy Nespresso.

Produkty „Moreno“

Markus

Dokładne monitorowanie pochodzenia

Kawa MARKUS GOLD z ALDI Nord

W produkcji kawy „Markus“ wykorzystywane są tylko i wyłącznie najwyższej jakości ziarna kawy Arabica. Tylko takie ziarna mają wystarczająco długi okres dojrzewania w chłodnym górskim klimacie, by uzyskać niepowtarzalny aromat i delikatną kwasowość kawy najwyższej jakości. Stopień zmielenia i palenia są tak do siebie dobrane, by wydobyć optymalny aromat podczas zaparzania kawy.

Produkty "Markus"

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.