1. Strona główna
  2. Pieczywo
  3. Ciastko duńskie z maliną
Ciastko duńskie z maliną
Ciastko duńskie z maliną

25 / 40

Ciastko duńskie z maliną

kruche ciastko na bazie ciasta półfrancuskiego; z delikatnym kremem waniliowym w połączeniu z malinami
2,39 ***
85-g-Sztuka 100 g = 2,81

Skład: mąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (palmowy, rzepakowy), woda, olej kokosowy, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat naturalny], woda, cukier, maliny 8%, żółtko jaja, drożdże, krem w proszku [cukier, skrobia modyfikowana, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kokosowy, stabilizatory: (alginian sodu, siarczan wapnia, difosforany), syrop glukozowy, białka mleka, barwnik: karoteny], glukoza w proszku, błonnik (z cykorii). stabilizatory: alginian sodu, pektyny, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym, glukoza, olej rzepakowy, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, mleczan wapnia; mąka migdałowa, środek do przetwarzania mąki: kwas askrobinowy. Może zawierać orzechy i orzeszki pekan. 

Dostawca: Aryzta Polska Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 10, 08-825 Grodzisk Mazowiecki

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch