1. Strona główna
  2. Pieczywo
  3. Donut z nadzieniem truskawkowym
6143 donat z nadzieniem truskawkowym
6143 donat z nadzieniem truskawkowym

26 / 40

Donut z nadzieniem truskawkowym

dekorowany polewą i kolorową posypką
1,79 ***
70-g-Sztuka 100 g = 2,56

Skład: mąka pszenna, woda, olej palmowy, nadzienie truskawkowe (17%) (woda, syrop glukozowo-fruktozowy (z pszenicy i kukurydzy), cukier, przecier truskawkowy (20%), skrobia, środek spożywczy o właściwościach barwiących: koncentrat soku z marchwi, koncentrat z marchwi; substancja zagęszczająca: pektyny; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany wapnia; aromat, barwnik: karoteny); polewa czerwona (12%) (cukier, tłuszcz roślinny palmowy i z ziaren palmowych w zmiennych proporcjach, skrobia, laktoza (z mleka), środek spożywczy o właściwościach barwiących: koncentrat z rzodkiewki, koncentrat z czarnej porzeczki, koncentrat z jabłek; emulgator: lecytyny (z soi); aromat); cukier, posypka kolorowa (2,9%) (cukier, skrobia (z pszenicy), tłuszcz roślinny palmowy i masło shea w zmiennych proporcjach, emulgator: lecytyny; substancje glazurujące: szelak, guma arabska; barwniki: kurkumina, karminy, błękit patentowy V; ekstrakt z papryki, wyciąg z soku z buraków); glukoza (z pszenicy), drożdże piekarskie, olej rzepakowy, mąka sojowa, serwatka w proszku (z mleka), substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; sól, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stearoilomleczan sodu; gluten (z pszenicy), odtłuszczone mleko w proszku, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; jaja w proszku, barwnik: karoteny; aromat. Może zawierać orzechy i produkty pochodne.  

Dostawca: Stokson Sp.j. Henryk Stokłosa i Wspólnicy,ul. Stacyjna 1;  41-500 Chorzów 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch