6150
6150

32 / 40

Hot dog snack

na bazie ciasta półfrancuskiego, nadziewany parówką i sosem musztardowo-ketchupowym
2,69 ***
95-g-Sztuka 100 g = 2,72

Skład: mąka pszenna, parówka wieprzowo-drobiowa (26,5%) (mięso wieprzowe (60 %), mięso drobiowe (23 %), woda, tłuszcz drobiowy, sól, tkanka łączna z kurczaka, glukoza, białko sojowe, stabilizatory: difosforany, cytryniany sodu; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, przyprawy i ekstrakty przypraw, białko wieprzowe, substancja konserwująca: azotyn sodu), woda, margaryna [rafinowane oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, rafinowane tłuszcze roślinne (palmowy, słonecznikowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, woda, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, regulator kwasowości: kwas cytrynowy],  ketchup (4,8%)  (woda, koncentrat pomidorowy, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; ekstrakty przypraw), musztarda (4,8%)  [woda, gorczyca (biała, czarna), ocet spirytusowy, ocet winny,  cukier, sól, przyprawy, ekstrakt z kurkumy], nasiona SEZAMU, cukier, drożdże, sól jodowana (sól, jodan/jodek potasu), gluten pszenny, skrobia modyfikowana, żółtko jaja w proszku, pieprz czarny, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym; środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy, enzymy (amylazy, ksylanazy). Może zawierać orzechy, dwutlenek siarki, mleko, seler. 

Dostawca: Dystrybutor: Aryzta Polska Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 10, 08-825 Grodzisk Mazowiecki

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch