Doceń "Cichych Bohaterów". Dołącz do akcji #DOCENIAMDZIĘKUJĘ
Zmiana godzin otwarcia sklepów ALDI

Nasz świat ryb

Ryby w ALDI

Jeśli chodzi o jakość, nigdy nie chodzimy na kompromisy, dlatego w sklepach ALDI znajdziesz tylko świeże ryby, niezależnie od tego, czy są na tacce, mrożone czy w puszce. Kupując produkty naszych marek własnych – BALTA MARE, NORDHOLMER, FJÖRDEN’S, GOLDEN SEAFOOD czy OCEAN STEAMER – masz pewność, że otrzymujesz to, co najlepsze!

Prawie 40% sprzedawanych przez nas produktów rybnych posiada certyfikat MSC, wiele z nich posiada certyfikaty Clean Label, wszystkie produkty przed inkorporacją do naszych marek własnych przechodzą restrykcyjne testy laboratoryjne. Decydując się na zakup ryb w ALDI, otrzymujesz to, co najlepsze z morza i oceanu!

W naszej ofercie znajdziesz:

Przetwory rybne - marynowane śledzie w słoiku

Przetwory rybne


Śledź w śmietanie, szprot w oleju, a może tuńczyk w sosie własnym? Niezależnie od twoich preferencji smakowych, w naszej ofercie znajdziesz to, na co masz ochotę i… jeszcze więcej! Przeglądając nasze produkty, zwróć uwagę na certyfikaty, które są gwarancją jakości – bo z ALDI ryby kupujesz świadomie!

Ryby mrożone - paluszki rybne na talerzu

Ryby mrożone


Zamrożone zaraz po złowieniu, zachowują swój pyszny smak i wartości odżywcze. Wybór ryb mrożonych dostępnych w asortymencie ALDI daje Ci pewność pysznego posiłku i gwarancję tego, że zakupiony produkt był prawidłowo przechowywany w chłodniach.  

Ryby świeże - pstrąg świeży z ziołami obok

Ryby świeże


Dla miłośników ryb „prosto od rybaka” mamy klasyczny wybór ryb świeżych, ze skórą, idealnych na grilla czy do piekarnika. Wystarczy kilka gałązek tymianku, cytryna i odrobina masła, by z naszych świeżych ryb wyczarować kulinarne arcydzieło!

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.