w
  1. Strona główna
  2. Łatwe zakupy
preznety-wege

Prezenty dla wegan i wegetarian – najciekawsze pomysły na upominek

Według badań już milion Polek i Polaków zdecydowało się wykluczyć z diety produkty odzwierzęce. Liczba ta stale rośnie, a wegetarianizm i weganizm stają się coraz bardziej popularne

lyzka

Ile gramów ma łyżeczka? Ile gramów ma łyżka stołowa? – Ile waży łyżeczka i łyżka różnych składników kulinarnych? 

Początki przygody z gotowaniem wymagają poznania podstawowych zasad obowiązujących w kuchni. Bardzo przydatne jest również sprawdzenie, jaki jest przelicznik miar kuchennych. Jak odnaleźć się w tym skomplikowanym świecie? Sprawdź, jakie przeliczniki stosować, aby uzyskać idealny smak potraw. 

szklanka

Ile waży szklanka cukru, mąki, oleju? – Ile gramów ma szklanka?

Gotowanie wymaga dokładności. Przelicznik miar kuchennych pozwala w łatwy sposób odmierzać składniki podczas realizacji przepisów. Sprawdź, ile gramów ma szklanka i jak zmienia się waga w zależności od rodzaju produktu. 

nalezy spozyc przed

„Należy spożyć do” i „Najlepiej spożyć przed” – Czym jest termin przydatności do spożycia oraz data minimalnej trwałości?

Na opakowaniach prawie wszystkich produktów spożywczych można znaleźć oznaczenia określające bezpieczny zakres czasowy spożycia danego artykułu, czyli datę ważności. Przedstawia się go za pomocą frazy „Należy spożyć do” z podaniem dnia, miesiąca i roku albo „Najlepiej spożyć przed” również z określeniem konkretnej daty.

Wielu konsumentów nie rozróżnia ich. Pierwsze to termin przydatności do spożycia danego produktu, a drugie – data jego minimalnej trwałości. Sprzedaż produktów po terminie przydatności do spożycia lub dacie trwałości minimalnej jest zabroniona.

fairtrade

Fairtrade - co to jest certyfikat Fairtrade i dlaczego warto kupować produkty z tym znakiem?

Określeniem Fairtrade nazywamy jeden z systemów certyfikacji Sprawiedliwego Handlu, mającego wpływ na sytuację rolników produkujących żywność w państwach położonych na obszarach takich jak: Ameryka Łacińska i Karaiby, Afryka, Azja Południowo-Wschodnia i Oceania. Fairtrade umożliwia im wyższe ceny skupu, godziwe warunki pracy i lepsze warunki handlowe oraz ochronę praw.

kodkreskowy590

Produkt polski — o czym informuje ten znak na produktach spożywczych i kiedy można go stosować?

Informacja o pochodzeniu żywności jest dla konsumentów bardzo istotna. Oznaczenie Produkt polski może znacznie ułatwić klientom wyszukanie polskich artykułów spożywczych wśród wielu innych produktów dostępnych na rynku. Jednocześnie stanowi ono jasny i bardzo precyzyjny przekaz, że dany produkt faktycznie pochodzi z naszego kraju.

kodkreskowy590

Co oznacza kod kreskowy 590? – Jak rozpoznać polskie produkty?

Kod kreskowy to obecnie jeden z najczęściej używanych sposobów znakowania i identyfikacji sprzedawanych produktów. Stosowany na świecie od kilkudziesięciu lat. Symbol kodu kreskowego składa się z zestawu czarno-białych elementów tworzących znaki przypominające szlaczek. Ich identyfikacja następuje automatycznie i nie wymaga bezpośredniego udziału człowieka.

wyprawka

Wyprawka dla pierwszoklasisty – co trzeba kupić?

Wyprawka dla pierwszoklasisty wzbudza silne emocje wśród rodziców pierwszaków, zwłaszcza jeśli nie mają za sobą doświadczeń w przygotowywaniu małych uczniów do pierwszego etapu edukacji. Jest to bowiem istotnie długa lista akcesoriów niezbędnych do rozpoczęcia nauki. Oto kilka porad oraz pełna lista przyborów niezbędnych dla dzieci rozpoczynających swój pierwszy rok w szkole podstawowej.

wyprawka

Wyprawka szkolna - co kupić dziecku na powrót do szkoły?

Kompletowanie wyprawki szkolnej powinniśmy zacząć jeszcze rozpoczęciem roku szkolnego. Wspólne sporządzenie listy artykułów szkolnych niezbędnych do nauki może być również elementem wspólnie spędzanego z dzieckiem czasu, nauką planowania i myślenia z wyprzedzeniem o czekających obowiązkach.

cos na swieta

Planowanie zakupów i posiłków – praktyczny poradnik, jak planować zakupy i posiłki, by nie marnować żywności

Planowanie posiłków pozwala mieć zawsze gotowy pomysł na obiad, gotować bardziej ekonomicznie, spędzać mniej czasu w kuchni, nie marnować jedzenia, nie kupować zbędnych produktów oraz mieć realny wpływ na to, co zjadamy z rodziną.

cos na swieta

Lista zakupów – jak sprawnie zrobić zakupy na tydzień?

Zakupy stały się codziennością każdego z nas. Niekiedy jednak w ich ferworze wracamy bez najbardziej potrzebnych rzeczy. A jaka jest przyczyna tego, że wychodzimy z marketu bez potrzebnych produktów? Klienci najczęściej podają jako powód rozkojarzenie oraz chaotyczne mijanie półek. Często bowiem zakupy robimy bowiem pod wpływem chwili, kupując wiele zbędnych produktów. Aby tego uniknąć, dobrze jest korzystać z właściwie przygotowanej listy zakupów na tydzień i konsekwentnie kupować artykuły spożywcze zgodniej z jej założeniem.

lista-zakupow
cos na swieta

Świat asortymentu

 


Przekonaj się o wyśmienitej jakości naszych owoców i warzyw, świeżości nabiału, mięs i wędlin, bogatym aromacie wykwintnych kaw oraz herbat oraz smaku naszych słodkości i przekąsek.  W naszych sklepach znajdziesz tylko wyselekcjonowane produkty o wyjątkowych walorach smakowych.

cos na swieta

Nasze marki

Nasze sklepy oferują Państwu bogaty asortyment wyjątkowych produktów marek własnych.

Produkty ALDI to jakość w przystępnych cenach. Dbamy, aby wszystkie Marki własne w naszych sklepach spełniały najwyższe standardy, a przestrzeganie norm produkcji regularnie kontrolujemy w niezależnych instytutach badawczych.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch