Produkty o obniżonej zawartości tłuszczu

4
s

Osoby odchudzające się szukają często produktów o obniżonej zawartości tłuszczu. W praktyce jednak ze zmiany swoich przyzwyczajeń czerpać korzyści może każdy z nas. Produkty niskotłuszczowe dostępne w naszej ofercie to szansa na obniżenie kaloryczności posiłków bez utraty smaku.

Produkty o obniżonej zawartości tłuszczu – dla kogo się sprawdzą?

Produkty z obniżoną zawartością tłuszczu są idealne dla osób dbających o linię i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Ich smak jest równie dobry, a wykazują niższą kaloryczność.

Z produktów niskotłuszczowych mogą korzystać wszyscy, niezależnie od aktualnych celów. Duży wybór propozycji sprawia, że każdy może przyrządzić swoje ulubione danie z wykorzystaniem wyrobów light.

Dlaczego warto uwzględnić w diecie produkty o obniżonej zawartości tłuszczu?

Tłuszcz jest potrzebny w diecie, jednak jego nadmiar przyczynia się do otyłości, chorób serca i miażdżycy. Podwyższony poziom cholesterolu powinien być sygnałem do zmian. Lepiej jednak zapobiegać niż leczyć. Nawet jeśli nie masz problemów zdrowotnych, warto zawczasu pomyśleć o spożywaniu dobrze zbilansowanych posiłków.

Produkty o obniżonej zawartości tłuszczu pomogą utrzymać dzienny limit spożycia tłuszczów. W ten sposób dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników, jednocześnie nie przekraczając norm. Produkty niskotłuszczowe są smaczne, a ich duży wybór sprawia, że łatwo zastąpisz nimi swoje ulubione wyroby.

Jakie produkty o obniżonej zawartości tłuszczu można znaleźć w Strefie Zdrowia ALDI?

W strefie zdrowia ALDI znajdziesz szeroki wybór produktów o obniżonej zawartości tłuszczu. Oprócz nabiału, w tym m.in. jogurtów, serów i twarogów, możesz kupić również wysokiej jakości kakao. Dzięki temu przygotujesz ciekawe i zdrowe posiłki dla całej swojej rodziny, których kaloryczność będzie zdecydowanie niższa niż w przypadku tradycyjnych wyrobów.

Przekonaj się sam, że mniejsza ilość tłuszczu w naszych produktach nie wpływa negatywnie na ich smak. Przygotowane posiłki będą lekkie i zdrowe, a Ty na stałe będziesz mógł zrezygnować z zakupu wyrobów bogatych w tłuszcze. 

s

POLECAMY NASZE FIT PRZEPISY:

miska-sniadaniowa

MISKA Z CHIA I OWOCAMI

Pyszna miska śniadaniowa pełna owoców. Na wspaniały początek dnia.

owsianka-chia

OWSIANKA Z CHIA I OWOCAMI

Płatki, nasiona i pyszne owoce, a do tego świeże mleko. Tak przygotujesz wyborną owsiankę.

weganska-wieza

WEGAŃSKA WIEŻA

Owocowo-owsiana wieża na udany początek każdego dnia, z owocami, nasionami i płatkami.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch