w
  1. Strona główna
  2. Inspiracje
  3. Piękny dom i rośliny
wiosna w ogrodzie
rosliny doniczkowe

Jak dbać o rośliny doniczkowe? – Uprawa i pielęgnacja kwiatów w domu

Pielęgnacja roślin doniczkowych wymaga wiedzy o różnych ich rodzajach. Innych bowiem warunków uprawy wymagają sukulenty a innych pnącza. Inaczej też podlewamy drzewka doniczkowe a w inny sposób paprocie czy palmy. Każda z roślin wymaga też innego podłoża i innego stanowiska. Jak pielęgnować kwiaty doniczkowe, aby były piękne, zdrowe i jak najdłużej cieszyły nasze oczy?

cos na swieta

Kalendarz ogrodnika – co i kiedy sadzić, jakie prace ogrodowe zaplanować na każdy miesiąc?

Każdy działkowiec wie, że harmonogram prac ogrodowych nie podlega swobodnej improwizacji. Kolejność wszystkich wysiewów i nasadzeń oparta jest o naturalny cykl następujących po sobie pór roku i musi być wykonywana we właściwej kolejności z przestrzeganiem określonych terminów. W innym wypadku z potencjalnych plonów będą przysłowiowe nici. Oto lista prac, jaką musi wykonywać przez cały rok, każdy kto marzy o pięknym ogródku i przyszłych zbiorach

cos na swieta

Jak dbać o kwiaty cięte? 8 sprawdzonych porad!

Wszyscy kochamy kwiaty zarówno te doniczkowe, jak i cięte. Cieszą one nasze oczy i zdobią mieszkanie, stojąc w wazonach lub dzbankach. Co wobec tego możemy zrobić, by nie więdły i jak najdłużej pozostawały świeże? Jak przedłużyć trwałość kwiatów ciętych?

cos na swieta

Jak podlewać kwiaty doniczkowe? – Kiedy, jak często i jaką wodą podlewać rośliny?

Rośliny doniczkowe dostarczają nam tlenu, zwiększają wilgotność powietrza oraz jego ujemną jonizację w pomieszczeniach, a nawet pochłaniają niektóre szkodliwe substancje chemiczne. Oprócz tego są one atrakcyjną ozdobą domów, działają relaksująco i poprawiają nasze samopoczucie. Dla dobrej kondycji roślin bardzo istotną czynnością jest dostarczanie im wody. Warto więc poznać zasady ich podlewania, by prawidłowo się nimi opiekować .

cos na swieta

Wiosna w ogrodzie: lista prac, poradnik ogrodnika

Pierwsze promienie słońca zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby na dobre pożegnać zimę, przygotuj swój ogródek na wiosnę i ciesz się pięknym i zadbanym otoczeniem. Podpowiemy, jak to zrobić łatwo i bez wysiłku!

wiosna w ogrodzie

Porządki wielkanocne – jak posprzątać i udekorować dom na święta Wielkanocne?

Świąteczne porządki bywają prawdziwym utrapieniem. Na wiosnę często pojawia się presja lśniących okien, wykrochmalonych zasłon, wyplewionego ogródka, krótko mówiąc: domu, którego nie powstydziłaby się Perfekcyjna Pani Domu. Skąd wziął się to wzięło i dlaczego w obliczu świąt wszyscy wpadamy w prawdziwy obłęd prac porządkowych? Postaramy się znaleźć odpowiedzi na te pytania i zaproponować kilka sposobów na łatwiejsze zarządzanie czasem w obliczu świątecznych porządków.

Więcej

Ozdoby świąteczne

Więcej
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch