Wycofanie produktu marki BALTA MARE: Filety śledziowe solone w oleju roślinnym 250 g z datą przydatności do spożycia 31.01.2020 i numerem partii 223727
Zastawiony stół z owocami, warzywami i chlebem - Świat asortymentu ALDI Nord

Świat asortymentu

  1. Strona główna
  2. Świat asortymentu

Odkryj bogaty asortyment naszych produktów!


Przekonaj się o wyśmienitej jakości naszych owoców i warzyw, aromatycznej kawy oraz wykwintnej herbaty.  W naszych sklepach znajdziesz tylko wyselekcjonowane towary o wyjątkowych walorach smakowych.

Nasz świat owoców i warzyw

Wspólnie z naszymi dostawcami każdego dnia zaopatrujemy Was w świeże i kontrolowane owoce i warzywa. Tutaj dowiesz się jak.

Więcej

Nasz świat kawy

Wybitna jakość naszych produktów kawowych jest wynikiem licznych etapów produkcyjnych i kontroli jakości.

Więcej

Nasz świat herbaty

Poznaj różnorodność świata naszych herbat – począwszy od obszarów upraw poprzez surowce po dalszą obróbkę.

Więcej

Nasz świat pieczywa

Poznaj wszystkie rodzaje pieczywa wypiekane na miejscu w ALDI! Wybierz Twoje ulubione spośród naszych produktów!

Więcej

Nasz świat serów

Deska serów ALDI to produkty z górnej półki dla konserów wykwintych smaków. W ofercie posiadamy m.in. sery francuskie, niemieckie, włoskie, duńskie i holenderskie.

Więcej

Nasz świat mrożonek i dań gotowych

Gotowe zupy i dania główne, mieszanki warzyw, fixy, sosy i sałatki. To wszystko znaleźć można w asortymencie naszych marek oferujących dania gotowe i mrożonki.

Więcej

Nasz świat produktów śniadaniowych

Produkty mleczne, płatki śniadaniowe, kremy, desery, a do tego owocowe przetwory i kawa. Śniadania z ALDI staną się z pewnością smaczniejsze, jeśli spróbujecie produktów naszych marek własnych.

Więcej

Nasz świat lodów

Rożki, lody na patyku, lody w pudełkach i sorbety. W naszym lodowym asortymencie każdy miłośnik deserów lodowych znajdzie coś dla siebie. Polecamy dla ochłody!

Więcej

Nasz świat słodyczy

Niezależnie od tego czy lubisz ciastka, czekolady, batony, wafle, rurki czy jakiekolwiek inne wyroby cukiernicze – w naszym asortymencie znajdziesz delicje na każdą okazję.

Więcej

Nasz świat mody

Tekstylia modne, dobre jakościowo i w świetnej cenie! Nasze produkty gwarantują Ci to wszystko. Sprawdź ofertę i znajdź coś dla siebie.

Więcej

Nasz świat kosmetyków

W naszym asortymencie kosmetycznym oraz higienicznym znajdziesz mydła, żele, jak również produkty do golenia czy higieny jamy ustnej. Zarówno Panie, jak i Panowie znajdą u nas jakościowe produkty w optymalnych cenach.

Więcej

Nasz świat przetworów

Jeśli myślisz o przetworach, a nie chcesz wykonywać ich samemu – koniecznie sprawdź bogatą ofertę ALDI. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno przetwory owocowe, jak i warzywne. W puszkach i słoikach.

Więcej

Nasz świat chemii domowej

Dla domu i firmy. Do mycia, prania, sprzątania i pielęgnacji. Poznaj nasze marki oferujące środki czystości i chemię gospodarczą.

Więcej

Nasz świat produktów dla zwierząt

Jeśli jesteś posiadaczem czworonoga, w ALDI znajdziesz szeroki wybór produktów dla swoich milusińskich. Miłośnicy psów i kotów mogą wybierać produkty spośród kilku naszych marek własnych.

Więcej
ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.