Zastawiony stół z owocami, warzywami i chlebem - Świat asortymentu ALDI Nord

Świat asortymentu

  1. Strona główna
  2. Świat asortymentu

Odkryj bogaty asortyment naszych produktów!


Przekonaj się o wyśmienitej jakości naszych owoców i warzyw, aromatycznej kawy oraz wykwintnej herbaty.  W naszych sklepach znajdziesz tylko wyselekcjonowane towary o wyjątkowych walorach smakowych.

Nasz świat owoców i warzyw

Wspólnie z naszymi dostawcami każdego dnia zaopatrujemy Was w świeże i kontrolowane owoce i warzywa. Tutaj dowiesz się jak.

Więcej

Nasz świat kawy

Wybitna jakość naszych produktów kawowych jest wynikiem licznych etapów produkcyjnych i kontroli jakości.

Więcej

Nasz świat herbaty

Poznaj różnorodność świata naszych herbat – począwszy od obszarów upraw poprzez surowce po dalszą obróbkę.

Więcej

Nasz świat mody

Tekstylia modne, dobre jakościowo i w świetnej cenie! Nasze produkty gwarantują Ci to wszystko. Sprawdź ofertę i znajdź coś dla siebie.

Więcej

Nasz świat lodów

Więcej

Nasz świat serów

Więcej

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.