Oferta grillowa ALDI

Grill to nasza specjalność niezależnie od okoliczności, z jakimi musimy się mierzyć. Niezależnie od tego, czy grillujemy w deszczu, czy w pandemii, chcemy przyrządzić coś smacznego dla siebie, ale przede wszystkim dla naszych bliskich i rodziny.

Można śmiało powiedzieć, że grillowanie to nasz sport narodowy. Do perfekcji opanowaliśmy wrzut kiełbaski na rożen, nadzianie kurczaczka na szaszłyk, czy delikatne podkręcenie smaku warzyw, które potem z wolna uwalniają swe aromaty na tacce grillowej. Każdy z nas ma swoje taktyki grillowe, sekretne przyprawy i COŚ, co chętnie wrzuciłby na ruszt w doborowym towarzystwie.

A w ALDI znaleźć można wszystko, czego potrzeba, by grillowanie było 10/10. Począwszy od wyśmienitych mięs i wędlin, po sery, dodatki, warzywa i owoce, a także potrzebny sprzęt i meble ogrodowe. Naszą, stale aktualizowaną ofertę, znaleźć można poniżej.

a

Jak zaplanować idealnego grilla?

Wraz z nadejściem cieplejszych dni zaczynamy planować więcej spotkań z przyjaciółmi. Szczególnie sympatyczne są imprezy z grillowaniem, umożliwiające rozkoszowanie się smakiem pieczonych potraw i piękną pogodą. Sezon grillowy i związana z nim duża ilość imprez sprawia, że organizując kolejną, zaczynamy zastanawiać się co podać na grilla, aby nie powtarzać menu z poprzedniego przyjęcia. 

a

Warzywa na grilla – bezmięsne grilowanie!

Choć większość osób uważa, że tylko mięso nadaje się na grilla, nie jest ono jedynym produktem, jaki można opiekać nad ogniem. O wiele zdrowiej jest bowiem grillować warzywa, które wspaniale smakują i pieką się o wiele szybciej niż mięso. Grillowanie warzyw wpływa również na wydobycie z nich karmelizowanego posmaku, który pojawia się dopiero podczas pieczenia ich nad ogniem. Oto kilka ciekawych pomysłów na grillowane warzywa!

Mamy to COŚ na grilla – kliknij i sprawdź nasz asortyment

grill z aldi

Grilluj z ALDI - zobacz nasze przepisy

Potrawy mięsne, dania wegetariańskie, a także pyszne grillowane owoce - to tylko część naszych propozycji na grillową ucztę. Klikając w konkretny przepis poznasz wszystkie składniki, jakie są potrzebne do jego wykonania (wraz z propozycjami artykułów z naszej oferty, dzięki czemu stworzenie listy zakupowej będzie dziecinnie proste), a także sposób przyrządzenia danego grillowego przysmaku. Smacznego!

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch